Алеями центрального парку Луцька роз'їжджав легковик. ФОТО

Алеями центрального парку Луцька роз'їжджав легковик. ФОТО
У центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки роз'їжджав легковий автомобіль Renault Scenic.

Про це інформує департамент муніципальної поліції.

Автомобіль зареєстрований на Луцюк Наталію Миколаївну 1977 р.н.

Авто маневрувало по новій алеї, поміж якої прогулювалися люди.

"Пильний диспетчер ЦБМ помітив правопопушення та встановив і водія, який уже поспішив похизуватися фотографією в одній з соцмереж", - йдеться в дописі.

Відповідальність передбачена законом чекає на власника вказаного авто.

До слова за 2020 рік водія цього автомобіля вже тричі притягали до відповідальності за порушення ПДР.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Мамкін хуліган на жабовозі іспалняє)
Відповісти
Також в об’їзд алеями їздив, щоб по центральним дорогам не позоритись))))
Відповісти
Дітвора ви і таких не маєте
Відповісти
Як-то кажуть: у сім'ї не без урода!
Відповісти
Це авто учасника Луцьк рейсер! Вони якійсь всі не адекватні чи шо?
Відповісти
Прикро що ми помічаємо тільки негатив. Знаю його особисто, чуйний, відповідальний, добрий, чесний. Працює з 17 років офіційно, допомагає матері, з друзями допомагають і відвідують будинки дитини. А поступився і все.... не тих ви контролюєте
Відповісти
він їде по дамбі то не алея а доріжка не міша іншим наша власть незра ремонтує дороги щоб машини небилися чого до чоловіка пристали порохоботів скільки на волі тра розстрілювать і судить
Відповісти
Слава богу що у нас є такі відповідальні репортери! Без цеї мега новини ми б не змогли жити! Продовжуйте свою роботу країна вас потребує!
Відповісти
Ті Луцькрейсери спокою Луцьку не дадуть
То ДТП з чотирьма авто, і синяком за кермом, то їздять і сигналять по місту вночі
Якись клуб дурників
Відповісти
Ахахахаха, ЛуцькРейсерс може хватить хайпу????
Відповісти
Синій мамкін гоношний сценік
Гонки в Луцьку вже не ті
Відповісти
Мамині хулігани, татові рейсери
Відповісти
ЛуцкСрейсерс(
Відповісти
Самий «порядочний» клуб, з самими «порядочними» організаторами
А один з них нещодавно бив себе в груди, і кричав, ніби правила дорожнього руху вони не порушують
Відповісти
Було би покарання рік тюрми з конфіскацією того корита, сиділи б ці срайсєри і дома тєлєк дивились.
Відповісти
Хто взагалі зареєстрував їх як клуб? Потрібно подати апеляцію на скасування дії клубу, бо корисного від них поки нічого, все що зробили то розвезли людям подарки за підтримки луцького бізнесмена Романа, незнаю на що він дивиться? Або вони йому кошти якийсь платять або шось дуже не пристойне....
Відповісти
Хіба мати винувата що дитина дурнувата?
По-моєму цей хлопчина ще катається на мерседесі і на заправках вимахуються
Відповісти
Нормальний малий,він хоч щось робить з тими луцькоейсерс а ви дрочери домашні тільки по клавіатурі і тикаєте
Відповісти
На світлині автомобіль стоїть де докази що він їздив по алеї. Є відео або відео з камер спостережень? Вони є на кожному стовбурі. А ще за коментар що мамкін синочок на жабовозі іспалняє за такі слова можна і пошляпі получити за коментар від Олега к мати не виновата шо дитина розумна і на заправках він не вимахується. Також за коментарі Луцькрейсерам шо вони погані не думаю що ці люди які це кажуть сильно кращі чі хороші. ЛЮДИ ВОНИ Б ТАК ПРОСТО НЕ ЇЗДИЛИ Б ДО ДИТ БУДИНКІВ І ТД ВИ ХОЧАБ ПОПРОБУЙТЕ ЗРОБИТИ ПОЛОВИНУ РОБОТИ ШО ВОНИ РОБЛЯТЬ ВИ ЗРОБІТЬ ХОЧАБ ПОЛОВИНУ РОБОТИ ШО РОБИТЬ ЦЕЙ ХЛОПЕЦЬ. І КОЛИ ЗРОБИТЕ НАПИШЕТЕ ВОНИ СТІЛЬКИ СИЛ ПОТРАТИЛИ А ВИ ТІЛЬКИ І МОЖЕТЕ ЩО СВОЇМИ ПАЛЬЧИКАМИ КЛАЦАТИ ПО КЛАВІАТУРІ
Відповісти
Є порушення, є порушник, є неповага до суспільства, має бути покарання, краще ніж захищати порушника, змусили б його вибачитись перед лучанами.
Відповісти
За порушення буде сплата, а вибачень ніхто не оцінить, знайшли одного козла на якого всі гріхи міста зараз повісите....
Він що щось пошкодив? Чи когось образив? Може пацан і так все зрозумів. По коментах вище, бачу непоганий, ну помилився, а так як у нас штрафи виписують, я б і до уваги ту інфу не брав. Блогери ще ті суки, про наслідки не думають.... І нафіга писати прізвище власника, може та людина по дорученню дала машину... Короче нічого в цьому світі не зміниться, поки такі активісти рулять!
Відповісти
Анна, яка пише в чоловічій формі "я б і до уваги ту інфу не брав", не позортесь, ви визначіться спочатку хто ви, хлопець чи дівчина, чи сам порушник) а на рахунок вибачень - то вибачитись порушнику треба, хтось оцінить і пробачить, хтось не оцінить, принаймі, він для себе людиною лишиться.
Відповісти
Я порушник? смішно якщо я начаєно написала у чоловічій формі це не значить що я порушник.
Відповісти
На злодії шапка горить?))
Відповісти
Дати б по морді за таку їзду. Скотина виїхала на тротуар, бо він сиротам допомагає. Хоть ти будеш інвалідом фізичним, не маєш права розїжджати парками та тротуарами. Я б оцих неадекватів на дорогах - відбирав посвідчення водія. В голові не вкладається. Луцькі ракєри й опта.
Відповісти