Кандидат від нардепа Палиці повторює технологію свого шефа: купує виборців. ФОТО

Кандидат від нардепа Палиці повторює технологію свого шефа: купує виборців. ФОТО
Працівник Фонду Ігоря Палиці "Новий Луцьк" Ігор Поліщук, який балотується в депутати Луцької міської ради, роздає виборцям соціальні картки з допомогою у 100 грн. Взамін він просить людей проголосувати за нього 18 серпня на проміжних виборах до міськради.

Як розповіли ВолиньPost мешканці Привокзального району Луцька, де найближчої неділі мають відбутися вибори депутата Луцької міської ради, у понеділок, 12 серпня, кандидат в депутати Ігор Поліщук зустрічався з виборцями 10 округу, відвідуючи їхні квартири. Такі зустрічі він проводив зокрема в будинку №3 на вулиці Гулака-Артемовського.

Для того щоб виборці добре сприйняли кандидата від Соціалістичної партії, він особисто роздавав виборцям так звані соціальні картки від громадської приймальні народного депутата Ігоря Палиці.

До речі, сам кандидат в депутати працює головним юрисконсультом Благодійного фонду "Фонд Ігоря Палиці - "Новий Луцьк".



Такі соціальні картки дають можливість їх власникам купувати продукти у мережі гуртівень «ПАККО» в межах 100 грн. Одна особливість – скористатися цими картками виборці зможуть лише після 18 серпня.

Всі власники таких карток повинні були залишити свій номер мобільного телефону, по якому вочевидь їм дзвонитимуть у день виборів.

Мешканці округу кажуть, що це вже не перший приклад використання Ігорем Поліщуком імені та ресурсів свого керівника.

Так раніше від імені благодійного фонду на території округу були встановлені лавочки та дитячий майданчик. Крім того, від імені фонду робляться подарунки бюджетним установам розташованим на території округу.

Зазначимо, що такі дії закон трактує як підкуп виборців. У частині 4 статті 53 Закону про місцеві вибори йдеться: «забороняється проводити передвиборчу агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безплатно або на пільгових умовах … товарів та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг».

Нагадаємо, за неофіційною інформацією, подібну технологію на виборах до парламенту у 2012 році використовував і Ігор Палиця.

15 жовтня 2012 року Координатор Громадянської мережі ОПОРА у Волинській області Михайло Шелеп, зокрема, заявляв: «Є інформація про факти підкупу виборців одним із кандидатів в депутати, представники якого, ходячи по будинках в Луцьку, пропонують виборцям за конкретну суму грошей голосувати за їх кандидата».

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 35
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
в будинку 3 живе теща токарського особисто вона получила правда вид зятя провокатора
Відповісти
Де мій сертифікат?????))))))))
Відповісти
Токарський навіть не може допогти своїм - тещі і тестю поїхати в санаторій. Їдуть за кошти Палиці у вересні в "Пролісок". То це теж підкуп?!
Відповісти
А при чому тут Токарський?
Відповісти
Почалися провокації. Тиждень черні...
Відповісти
В нашому будинку Гулака-Ар. 15 А від Токарського зібрали ксерокопії паспортів для отримання 100 грн. Старші люди повелися
Відповісти
А як обналичити картку до 18 серпня? У кого які варьянти?
Відповісти
а навіщо їм ксерокопії паспортів?
Відповісти
А потім виявитись може, що ті хто віддав ксерокопії паспортів будуть змушені погашувати банківські кредити.
Відповісти
Якщо копія завірена то можна і кредит отримати. Для завірення потрібен підпис власника паспорта. Також ставиться дата, якщо це видача кредиту то відповідно день, коли отримали кредит. Якщо хоч щось не збігається потрібно дзвонити адвокату і брати їх усіх за яйця.
Відповісти
ничего личного - стандартная жидовская схема ведения бизнеса
Відповісти
який хазяїн, така і собака.
Відповісти
Пакко принадлежит Микуличу, Микулич это тесть палици. Молодцы евреи все в дом.!!!
Відповісти
романок слидкуй за новинами миста пакко 2 роки вже бахматюка з киева микулич пенсия внуки
Відповісти
Дешевая статейка склепаная Мишкой на заказ Васьки Токарского.
Відповісти
Волиньпост - молодці! Вскрили жлобство юриста Палиці! А Палиця дав йому на підкуп виборців по 1000грн на виборця! Злодюги!!!!
Відповісти
Я не сомніваюсь, що він пройде. Я назбираю гроші, почну також балутуватись, буду по 50грн давати і 100% пройду у депутатство))))))
Відповісти
А ти скупа! За збирання біля "України" по 600 грн. дають! І нащо в депутаттки???
Відповісти
Сьогодні вибори перетворилися в купівлю звання депутат: чи-то Верховної Ради, чи-то міської. Нас не знищують - нас купують, як товар. Сором!
Відповісти
Бидло завжди купуватимуть. Голоси порозтягують а виграє - той, хто більше дасть.
Я б теж узяв, але проголосував би за іншого. А щоб знав, благодійник, що не усе можна купити за 100грн.
Пора закритвати ці псевдоблагодійні фонди. Гнилота суцільна. Ви людей організуйте на роботу, щоб відчували, що самі причетні до міста, а то електорат розжиріє на цих об*їдках з барського столу...
Відповісти
100грн - це один візит у ларьок, а у сесійній залі міськради питання вирішуються на мільйони. Єх лучани - лопушани - профани! Голосуйте за багодійників і господарників, які вас мають за бидло!!! Голосуєш за передвибочого благодійника? - ІДІОТ! Голосуєш за господарника - КРЕТИН! Голосуєш за майбутнє дітей - партіот! Обирай!
Відповісти
Він мені одному на Тома Хенкса схожий:)?
Відповісти
А хто це з такими страшними пазурами тримає картки на знимках? У когось траур?
Відповісти
мабуть вася
Відповісти
нічого дивного, для мене політика давно стала продажною.
Відповісти
де получити картку? адреса?
Відповісти
Грибоєдова,2.
Відповісти
собаки лают - караван идет...
Відповісти
Все одно переможе Яворський. А ви беріть і гроші і карточки, все одно вони накрали.
Відповісти
Котрий з них?
Відповісти
А чому коментарі про Шелепа видаляють?
Відповісти
Наш Мишка чесних правил, когда анализ занемог, он Ваську так заправит, что даже Шиба отстает!
Відповісти
Щось Крилова згадав.

Вот то-то мне и духу придает,
Что я, совсем без драки,
Могу попасть в большие забияки.
Пускай же говорят собаки:
"Ай, Моська! знать она сильна,
Что лает на Слона!"
Відповісти
Аж цікаво - кому то так отой кандідат такий страшний, що про нього аж пишуть. Чорний піар- тоже піар
Відповісти
Я просто дивуюсь з таких людей. Краще б допомогли Андрію Вронському http://www.volynpost.com/news/18508-dopomozhit-vriatuvaty-zhyttia-volynianynu . Більше користі буде і люди оцінять... А то студенти останні гроші жертвують, а з таких куркулів і копійки не витянеш.
Відповісти