вхід реєстрація

У луцькому коледжі директор вимагає з педагогів гроші?

У луцькому коледжі директор вимагає з педагогів гроші?
Депутат Волинської обласної ради Ігор Гузь просить, щоб прокуратура перевірила коледж технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Як повідомляють у прес-службі депутата, 3 вересня, під час сесії облради депутат Ігор Гузь озвучив запит з приводу можливих порушень з боку директора коледжу Станіслава Щеблюка (на фото).

Однак, обранці громади запит колеги не підтримали.

Гузь вирішив не відступати і надіслав звернення прокурору Волині.


Публікуємо документ без змін та правок


Прокурору Волинської області Параці А.А.
Депутатське звернення
Шановний Андрій Андрійович!

До мене як до депутата Волинської обласної ради звернулись окремі працівники та студенти Коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки з проханням допомогти розібратись в наступній ситуації.

З їхньої точки зору у вищенаведеному навчальному закладі здійснюються систематичні порушення чинного законодавства з боку директора – Щеблюка Станіслава Германовича.

1. В коледжі введена практика збору грошей з викладачів для проведення різного роду заходів (методичних об’єднань, конкурсів, зустрічей). В минулому навчальному році офіційно з кожного викладача коледжу було зібрано біля 400 грн., що в сумі складає до 30 тис. грн. Ці гроші були передані особисто в руки директорові. Проте ніякого звіту щодо витрати цих грошей колектив не отримав. На що витрачені ці кошти до цього часу ніхто не знає. Люди гроші здають, тому що бояться переслідування і врешті-решт втрати роботи.

2. В цьому навчальному році на засіданнях всіх циклових комісій було офіційно заявлено, що кожен викладач повинен здати гроші в розмірі посадового окладу, так як ці гроші потрібні на акредитацію навчального закладу. Як, директор керівник навчального закладу може дозволити це робити? А якщо він про це не знає, то для чого він такий керівник? Це повинно бути все під його контролем.

3. Виплата преміальних коштів. Чому працівники коледжу не отримують матеріальну допомогу за свою роботу уже 2 роки? Просимо розібратися, чи і адміністрація коледжу не отримувала. А якщо отримувала, то чому не аналізувалося це питання на зборах трудового колективу? Інформація про преміювання приховується, в цьому питанні немає прозорості.

4. Благодійну допомогу за останні роки заклад отримав десятки тисяч грн., проте, всі кабінети в коледжі ремонтуються знову ж таки за гроші студентів (меблі, вікна і т.д.). Куди направляється благодійна допомога ніхто про це не знає, ніхто про це не звітується. По суті студенти і їх батьки платять двічі благодійну допомогу і вкладають гроші в ремонт кабінетів.

5. Три роки підряд в коледжі працював міжшкільний комбінат. Учні шкіл № 7 і № 10 могли здобути професію кухаря і продавця. Учням читалися вибіркові предмети (це можуть підтвердити і діти і викладачі). Журнали обліку прочитаних годин були відсутні, заробітна плата видавалась із рук в руки (тобто без документів). Покажіть мені, будь ласка, навчальну програму, де читається лише декілька предметів для здобуття робітничої професії. Немає. А хто ж читав інші предмети і куди пішли ці кошти? Хто, за що і як виставляв учням оцінки? Де відповідна документація по міжшкільному комбінату? Поясніть.

6. Виплата відпускних грошей. Згідно чинного законодавства працівник за три дні до початку відпустки повинен отримати відпускні. Аналізуючи це питання, скажіть, як наш вчитель може повноцінно оздоровитись і відпочити, якщо гроші на протязі відпустки виплачувались по частинах? А остання частина грошей надійшла 28 серпня, коли вже всі вийшли з відпустки. А де гроші за платні групи, адже студенти платних груп розрахувались до кінця навчального року?

З огляду на вищевикладене, прошу здійснити перевірку вищенаведених фактів та надати відповідь у встановлений законом термін.

Сподіваюсь на підтримку та розуміння.

Депутат Волинської обласної ради Ігор Гузь
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Який СОРОМ!!!
Відповісти
Капець Щеблюку, догрався.
Відповісти
Тож треба п. директору хатку збудувати. Що ж тут нового?
Відповісти
Соромно патріоту, "свободівцю", та й рідної мови не знати...Граматичних помилок - безліч...Сором...Чи як любить пан Гузь кричати: "Ганьба!". Вчіть мову, або найміть "спічрайтера" грамотного... Брак освіти не компенсувати національною ідеєю... І це депутат...Ганьба! Вчи мову, бо інакше, "в сумі складає" погане враження...
Відповісти
Нади бога, написали йому з того коледжа інформацію, а він у звернення. Що важливіше, взяти за жбари директора харугу чи придиратися до коми і крапки?
Відповісти
ТАм не тільки директор бере хабарі там дуже оперативно та оригінально бере хабарі І.В. -зауч цього коледжу через свої викладачок організовано про це знають учні та відповідно платять. суцільна корупція в цьому коледжі .
Відповісти
Так коледж БІЗНЕСУ і ПРАВА. А на чому ж базується український бізнес і юриспруденція як не на корупційних схемах?
Відповісти
а ви давали?
вони до нього доходили?
цікаво, І.В. в мене викладав - і жодного хабаря
я ніколи не платив у коледжі!
Відповісти
А ви давали?
Скільки вчився - ніколи не платив.Знав куди поступав.Щоб здати екзамени іт.п. без вимагань "бо непоставлять оцінку" так як в інших вузах і коледжах буває.Друзі знайомі вчились і розповідали що до чого,по їх рекомендаціях і поступав саме сюди бо не міг оприділитись.
А на рах конкретної людини,не викладав нічого,хоча як розповідали то людина строга але оцінює лише по знаннях.
Відповісти
а мої діти платили і зі слізьми додому приходили, а одній не дали, то хотіла 3-ку поставити, добре, що комісія адекватна була, не дали це зробити
Відповісти
Не підтримали Гузя, бо такий безграмотний запит підтримувати соромно. Хочиш про себе заявити - віділяйся розумом, а не безграмотністю. Хто має справу з бюджетними коштами, той добре знає, що таке цільове використання та захищені статті ( є фінансування - є витрати, все просто), якщо у депутата є підозри, то треба подавати спочатку запити, добиватися звітів про використання таких коштів, а вже потім піаритися в засобах масової інформації. Облив людину брудом, а якщо це виявиться безпідставним, вибачитися буде як завжди "СЛАБО"? Зі слів депутата всі звинувачення базуються на " мені там хтось сказав", чи у нього є офіційне звернення?
Відповісти
проплатили ГуСю за наклеп і все.а йому що,гроші лишні не потрібні?
Відповісти
а це ті,хто проплатили наклеп пишуть певно
Відповісти
Дуже не серйозно зі сторони пана Гузя без фактів та об'єктивних причин підіймати галас такий, це смішно, не дивно, що колеги не підтримали його наміри. Облити безпідставно брудом будь-яку людину легко, але перед тим необхідно включати мозок. Це нагадує сплановану проплачену акцію.
Відповісти
Нікого брудом Гузь не облив. Він звернувся із зверненням до прокурора, щоб розібралися. А журналісти висвітлили його звернення. То хто кого облив брудом?
Відповісти
Соромно за наших депутатів. Чув дзвін...За такі наклепи потрібно зустрічну заяву на Гузя. Нехай підтвердить, а от чим і як це вже питання. Язиком "ПРОЧЕСАТИ" вже не допоможе.
Відповісти
необдумана безглузда заява без офіційного підтвердження певно(хтось сказав зробити,дав на лапу,та ще й піар на халяву)
Хто ж від такого відмовиться =D
Відповісти
цікаво, чи читає Гузь кримінальний кодекс та інші нормативні документи, чи він такий же далекий від юриспруденції, як і від здорового глузду?
Відповісти
вірю. що правда, сам с цим стикався і не одноразово, там у викладачів вже такси свої є, навіть прямо говорять, не соромлячись, треба ж тому гаду щерблюку здавати, то і викладачі збивають, екзамен 200грн, за практику 500грн невідомо за що. або завалать, давно вже це зробити треба було, Щерблюка за грати, щоб інші боялись.
Відповісти
правда 100%
Відповісти
соромно за наших викладачів, з парти до хабарів привчають, навіть у тих, хто хоче вчитись, дивлячись на таке здирництво, то бажання пропадає, студенти об'єднуйтесь є шанс корупцію придушити, може хоть трохи апетит пропаде, ато вже той щерблюк таку пику наїв за останні роки, ганьба!!!!!!!!
Відповісти
Ну тут не знаю кому ганьба. Вчився в коледжі,ніхто нічого не вимагає, а шукають кому заплатити горе студенти, які протирають штани бо батьки заставляють ходити на навчання. Ганьба таким батькам за таких дітей, спочатки заставляють вчитися, потім шукають тепле місце де і хто їх візьме на роботу, бігають за ними соплі витирають.
Відповісти
та ну 10 років назад вчився? дитина вчилась в школі на 8-12баліа, а тут горе студентом стала, без хабарів
Відповісти
я вже третій рік навчаюся в цьому закладі, і ця інформація , а особливо коментарі, викликали в мене феєрверк негативних емоцій і обурення!! Все що вище сказане у цій статті це брехня!!!!! Викладачі закладу викладають предмети на найвищому рівні і ніхто не вимагає хабарів!! а мамам я скажу що це не школа!! і ніхто заставляти ваших дітей вчитися не буде , і за ними ніхто бігати не буде , щоб прийшли перездали щось , доздали і так далі!!! студенти самі відповідають за рівень своїх знань!! третій навчаюся і мені жоден з викладачів ніразу не натякнув на хабар!!
Відповісти
Розсилка новин
Підписатись
* Ви зможете відписатись в будь-який час
Останні новини
У луцькому коледжі директор вимагає з педагогів гроші?
09 вересня, 2013, 15:36