Кортеж Януковича в Луцьку. ФОТО. ВІДЕО

Кортеж Януковича в Луцьку. ФОТО. ВІДЕО
Віктор Янукович, з кортежем, в якому було 8 автомобілів, відвідав Луцьк.

Нагадаємо, у межах візиту президент відвідав ДП «Мотор», Волинську обласну клінічну лікарню, Музей Волинської ікони, а також взяв участь у нараді у стінах Волинської ОДА.

Переміщення Віктора Януковича містом супроводжувалося величезними заторами, натомість вулиці, якими їхав президент, «зачистили» від транспорту.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ВІЗИТ ЯНУКОВИЧА ДО ЛУЦЬКА





Відео: Слово Волині

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а де кортеж?
Відповісти
Шапок по дорозі багато пропало?
Відповісти
цікаво, а хто в кого фотки відео позичає? http://slovovolyni.com/ukr/volyn/10570/
Відповісти
Оце показуха... Воно і добре, бо прийде час і це все воно лопне наче мильна бульбашка...
Відповісти
По боках потрібно щоб летіли реактивні винищувачі і зметали усіх на тротуарах нищівним вогнем.
Відповісти
А як трофей збирали шапки
Відповісти
"Нех..й щаст..ть")))
Відповісти
Так це ж якийсь катафалк
Відповісти
не якийсь, а броньований
Відповісти
ага цей "катафалк" коштує як три X5
Відповісти
і 100-500 шапок
Відповісти
Цікаво чому на ньому номера АС?
Відповісти
а номери на всіх лєві, волинські))
Відповісти
http://youtu.be/KFCkGGgGWg0
Відповісти
Кортедж необхідний для захисту при нападі терористів,а не для "показухи"!
Відповісти
а які в Україні терористи?))) сміх та гріх таке читати!!! від страху цей кортеж,не більше!!! боїться вітюнька, умнічка, так тримати-ЛУЦЬК ТЕБЕ НЕНАВИДИТЬ!!!
Відповісти
Народ, чого так мало повстало??? Я в шоці!Цього виродка терпіти ще хочете?
Бракує слів!
В ЄВРОПІ НЕ ПЕРЕКРИВАЮТЬ ДОРІГ ДЛЯ ТАКИХ РЕЧЕЙ!
Відповісти
як завжди лише тут і можете виразити свою думку!
хочете щось сказати то треба було зібратись перед приіздом великого пана і яйце кинути вже чи що)
тоді б про вас може тут і написали)
і я думаю кожен хто дорветься до влади буде красти, і Яник це лише маріонетка в руках справжньоі влади так що може. хватить його обзивати, хоч за нього не голосую але Йому повезло))
Відповісти
По Луцьку Януковича возили.
Мов мавпочку, народу напоказ.
Менти на радощах неначе геть здуріли,
бо ж Янукович в Луцьку перший раз.

Сирени виють, гавкають собаки,
волає з переляку дітлашня.
Гаїшник криє матом перехожих,
вищить мов недорізана свиня.

Повсюдно корки, й транспортні
затори. По місту не проїдеш,
й не пройдеш.
З такою владою країні нашій горе.
Та іншу поміж нас хіба знайдеш ?
Відповісти
А я люблю Президента.
Відповісти
Тімошку скотину ростріляти.
Відповісти