Луцькі студенти. БУДНІ МІСТА

Луцькі студенти. БУДНІ МІСТА
На ВолиньPost стартує рубрика "БУДНІ МІСТА", яка розповідатиме в фото про людей, які живуть в Луцьку та творять його обличчя.

У першій фотопідбірці - студенти, які 17 листопада відзначили "професійне свято".

Нині на Волині в 15 навчальних закладах 1-4 рівня акредитації вчиться приблизно 30 тисяч студентів, більшість з них - живуть в обласному центрі.

Пропонуємо поспостерігати за буднями луцьких студентів, які навчаються у двох найбільших університетах області - Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки та Луцькому національному технічному університеті.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 37
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дівчата - неперевершені красуні, а хопці мають такий вигляд, ніби їх пару тижнів в капустяному розсолі відмочували. Перевелися чоловіки в Луцку. Вже жінки їм подають з автобуса руку, як ніби ми живемо в Ємені чи Саудівській Аравії.
Відповісти
Де ви тут красунь бачите? Понаїхало тут всякого Полісся неасфальтованого!
Відповісти
Пєтья - а де ти у Луцьку гарний асфальт бачив?:) У деяких селах краще асфальт ніж у твому "селі" Луцьку!:)))
Відповісти
Не змінюй тему, селюче неотесаний. Сільські дівки - відстій, ні манер ні гламуру.
Відповісти
Зате ти, напевно, красунчик....
Відповісти
Журналист ты был за границы или нет? Может быть ты хочешь подыхать в дубай....ты растить? Уважаю твоя работу как журналист.
Відповісти
фото cb-37, на світлині типова гопота, студенти бурси - максимум, а не СНУ
Відповісти
Важко після "Опер" та "трьошок" на пари йти?!:)
Відповісти
Журналісти АГОВ! Ну має бути якась етика щодо фотографій! Ну курять дівчата-це їх вибір, а на яких правах ви публікуєте фотографії які можуть принизити їхню честь! НУ не гарно. от я тепер оголошу ФОТО_полювання на ВАС коли ви будите з ЦИГАРКАМИ, БУХЛОМ або в не адекватному вигляді... Постирайте!
Відповісти
Про який вибір ти говориш? Залишити після себе хворю націю?
Якшо ти дівчина - веди себе відповідно. Просто не треба бути мужиком у юпці
Відповісти
Лорен, якби це принижувало їхню честь - то не курили б ці дівчата привселюдно! Ви правильно кажете - це їх вибір. І не треба тут нити про приниження честі! Це від глухої й непереборної провінційност.
Відповісти
Ну палить вона і що? Можливо вона сама не бажає щоб це висвітлювалось на всю мережу! Тим більше фотографувати людей які стоять ОДНІ і публікувати фото без їхньої згоди НЕ МОЖНА!!!!!!!!!
Відповісти
Згоден, а то ще мама побачить і мала лахудра отримає на горіхи, а не кишенькові гроші.
Відповісти
частіше таке робіть)!
Відповісти
Молоді. Думають, що їм зараз важко і вони дуже багато працюють)
P.S. Не гарно фотографувати дівчат, які палять. Їх мами вдома битимуть мокрим рушником по писку.
Відповісти
На щостій фото знизу, дуже симпатична студенточка.
Відповісти
фото cb-5, дівчинка гарнюня
Відповісти
було б непогано зробити фото фізкультурників на авангарді , стадіоні сну
Відповісти
Респект фотографу! Окремі фото дуже характерні!
Відповісти
сигарета+телефон=студент
Відповісти
жодної інформації про "будні студентства " цей матеріал не висвітлює, хіба що можна простежити відголосок "стильного Луцька" - а саме зовнішній вигляд, манеру одягатися молоді міста в осінній період. А будні - це наповненість дня - чим займаються, куди ходять, як використовують вільний час, чим цікавляться. А поки що - набір фото, підглянуті моменти біля університетських корпусів
Відповісти
волиньпост з кожним днем перетворюється в якийсь уютний бложик для школоти
Відповісти
От і мої одногрупники на світлинах появились))))
Відповісти
За хохляцьке слово "світлини" треба копати всім гуртом.
Відповісти
Ну давай,"дєрзай", розумнику, філолог СНУ-вський.
Відповісти
а задрипаний Луцький Гуманітарний Університет не фотографували?
Відповісти
Гуманітарний університет самоліквідувався у червні цього року через брак студентів. Студентів 4-5 кеурсів влаштували у виші міста
Відповісти
"Нині на Волині в 15 навчальних закладах 1-4 рівня акредитації вчиться приблизно 30 тисяч студентів" - і це тільки цьогорічних студентів(без колишніх і майбутніх)- от цікаво де вони всі потім працювати будуть??? Судячи по статистиці безробіття в Луцьку,левова частина з них опиниться на біржі праці,а там зовсім не важливо який в кого рівень акредитації...
Відповісти
Журналист где ты видел такие челавеки?
Відповісти
Ідея хороша, але фото не цікаві. Занадто багато загальних планів. Якість-якістю, але має бути якась атмосфера передана.
Відповісти
Деякі фоткі негарні...
моя особливо
Відповісти
ЗА ЕТИЧНИМИ ПРАВИЛАМИ, ПЕРШ НІЖ ФОТОГРАФУВАТИ ЛЮДИНУ ТРЕБА БУЛО ОТРИМАТИ ЇЇ ЗГОДУ.
Відповісти
Може ще і договір підписати і завірити нотаріально? За етичними правилами солдати не повинні строїти дачу генералу, а студенти - ректору. Однак, строять))
Відповісти
Це правило діє, но не в Україні. В нас непередбачено за це відповідальності, так шо розслабся
Відповісти
В нас можна негрів називати неграми, педерастів педерастами, фотографувати кого хочеш і як хочеш і нічого не будет. Демократія йопта)
Відповісти
От тільки суд змусить штраф заплатити, якщо хтось стане позиватися. Спитайте журналістів Сім'ї і дому, вони вже знають )))))
Відповісти