У СНУ хочуть люструвати викладачів

У СНУ хочуть люструвати викладачів
В історичному факультеті Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки створять люстраційний комітет, щоб позвільняти хабарників.

Про це повідомив заступник студдекана факультету Тарас Висоцький у четвер, 27 лютого.

«На історичному факультеті буде створено люстраційну комісію, буде проведене анкетування студентів щодо викладачів, які, на думку студентів, не відповідають викладацькому рівню та були залучені в хабарництві», - повідомив Висоцький.

Він пояснив, що, коли будуть виявлені факти відвертого непрофесіоналізму та корупції, на таких викладачів будуть чинити тиск.

«Я вважаю, що більше корупції в нас на факультеті не повинно бути», - заявив Висоцький.

Також він розповів, що студенти збирають кошти для постраждалих майданівців.

«Зміни треба в першу чергу починати з себе тому, що за нашу свободу проливали кров. В понеділок ми вшанували пам'ять студента інституту «Україна» Василя Мойсея, з вівторка почали збір коштів для поранених», - повідомив активіст.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 30
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
щоб викладач відповідав рівню студента...
Відповісти
починайте з себе, вкладачам платять ледарі та неуки, яким простіше заплатити ніж підготуватись на належному рівні.
Відповісти
Молодці прекрасна ідея! раджу почати із психологічного факультету! Думаю. як добре пошукають, то знайдуть багато інформації для роздумів! Чесних викладачів у студію!
Відповісти
Підтримую. Як вважаєте, якщо студент вилетів із університету за незнання він слово подяки такому викладачу скаже
Відповісти
Викладачі починають себе захищати. ну-ну
Відповісти
Ви ще проведіть розслідування, як відбувається здобуття наукових ступенів - кандидатів наук, зокрема, написання дисертацій. Розумні люди просто немають змоги навчатися в аспірантурі, бо це шалені гроші, навіть якщо сама аспірантура безкоштовна.
А трапляється, коли студент знає більше, ніж той же доцент.
Відповісти
Аспірантура і захист дисертації вже давно офіційно не безкоштові. Причому, досить таки суттєво коштовні...
Відповісти
Потрібно звернути увагу і на моральний вигляд, щоб викладач чи викладачка не дозволяли собі пяні приходити, таку саму вимогу і до студентів ставити. Взагалі до усіх працівників. Закінчилась робота чи навчання відрвайся, а на роботі ні-ні!
Відповісти
давно пора цих всіх хабарників парєзать як скот
Відповісти
хороша ідея! люструйте ще юридичний факультет!
Відповісти
за люстрацією ой як плаче політєх
Відповісти
там після люстрації походу нікого не лишиться... )
Відповісти
Черга за політехом.
Відповісти
Черга за політехом.
Відповісти
хай почнуть з юрфаку
Відповісти
подивиться на юрфак
Відповісти
Вважаю, що наступним кроком потрібно люструвати прибиральниць і двірників, які непрофесійно виконують свої обов.язки!
Відповісти
До чого тут це? Ви що не розумієте справжню ситуацію?
Відповісти
а ректор як хто зна невже не бере га?
Відповісти
Коцан, Гаврилюк, Шваб....прийшов їх час залишити посади.
Відповісти
А чи буде проведено люстрацію студентів?
Відповісти
27 листопада?? виправте помилку, шановні автори)
Відповісти
Фізкультурників СНУ першими в чергу!!! Там таке вже кодло зібралось.. Конвеєр!
Відповісти
А мені видається, що люстрація повинна бути відкрита, а анонімні опитування є нічим іншим, як спробою зведення особистих рахунків зазвичай. І поки нема закону, то дешевий піар не є засобом досягнення успіху, тому більше раціональності і холодного розуму ніж горлопанства.
Відповісти
Тоді,краще робити і люстрацію,перевірку,як хоч називайте,студінтів,які,так би мовити ,найбільш "незадоволені" на якість знання. Правильно,чесні викладачі. Просто студенти,більшість,не навчені,що треба вчитись. А ті,що люструватимуть,мабуть ,і давали хабарі,двійочники!
Відповісти
СНУ Інститут фізичної культури і здоров’я ще додайте до списку. бо там все в доларах, а що найголовніше, коли студент реально вчиться і прагне чогось досягти без так званих подяк, його зрізатимуть навмисно навіть цього не приховуючи !
Відповісти
буде спостерігати як Данильчук буде проводити
люстрацію на історичному,хто під неї підпаде?
Мабуть, Шваб, бо то він там "найрозумніший".
Відповісти
А на хрена вообще образование?
Відповісти