Луцьк має свій презентаційний відеоролик

Луцьк має свій презентаційний відеоролик
Луцьк відтепер має власний промоційний ролик.

Як повідомила начальник відділу розвитку туризму Наталія Бунда, ролик був виготовлений в рамках реалізації проекту «Проектне планування для розвитку туризму».

«Виготовлення проморолика - третій етап реалізації проекту. Першим етапом було навчання на тему брендингу, другим - конкурс на розробку логотипу. У самому ролику уже використаний новий промоційний логотип міста Луцька» - розповіла Наталія Бунда.

Автори ролика - Вячеслав Бєлов і Юрій Фетисов.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Цілком гідно, як на мене. Збірна солянка з усякого-різного, але так собі тепленько, ніжненько, душевненько.
Відповісти
Ну, в принципі ролик вийшов на одному рівні з логотипом: провінційним і непрофесійним, зразка року так 1985-го.
Відповісти
Атстой!!
Відповісти
Та ролик не може тривать довше 45-60 секунд!

То не ролик а короткометражна фільма!
Відповісти
в стиле УТ-1
Відповісти
Додому захотілося))
Відповісти
Примітивний відео-ролик!! Кустарщина і несмак! Професійний ролик повинен бути не більше 1 хв.30 сек. А то точно, як вище написали, збірна солянка з відеонарізок!
Відповісти
В стилі Волинського телебачення. Повний відстій.
Рівень людини, яка другий раз сіла за монтажну прогу і навіть не чула про After Effects.
Ролик зліплений з шматків з різних зйомок для передач, чи новин. До зйомок і монтажу не готувались - зліпили за годину.
Формат відео - 3:4, яке вже не актуальне чергується з HD. Якість самого відео на 2. Звукові ефекти - ніби когось розстрілюють.
Враження абсолютно негативне.
Відповісти
Згоден на сто відсотків!!! Цей відеоролик не проймає навіть лучанина, то шо тоді казати про іногородніх чи тим паче іноземців? Для кого він зроблений? Для галочки з міськради???
Відповісти
Нащо ображати Волинське телебачення? Вони такого вже давно не практикують. Там зараз більшість колективу - молоді люди, які не допускають в ефір вильоту логотипу з д..и зі звуком гальмування шин по асфальту.
Відповісти
згодна. пригнічує. на 30-й секунді робиться нудно і нецікаво..(( людині яка народилася або мешкає в Луцьку, можливо, і зрозуміло, що показують... але ж це ПРОМО, яке повинно заохотити людей приїхати...а тут тупо нарізка кадрів. сумно. болить за рідне місто. і підхід до важливої, на мій погляд, справи...((((
Відповісти
Козолуп, хоч ти і тормоз, а ле тут наша думка спивпада.
Відповісти
Нічого такий ролик! вітаю хлопців і нас!
Колись хтів виграти айпада) не вийшло( довелось купить ) а на згадку залишився цей роличок) тоже троха про Луцьк.
троха плагіату троха свого)
www.youtube.com/watch?v=y1nJNbTZVQU&feature=plcp&context=C47d5fa4VDvjVQa1PpcFOsCKQ72fPfw1pnfz4T8Adgi6l4z8rZcO0%3D%3D
Відповісти
Іван Козолуп
Набрався загальних фраз, почув десь про Афтер Ефект, сам по-ходу далекий від цього всього і давай тут "козиряти". Не треба. Сумніваюсь що хоч приблизно так зробиш.
Відповісти
Іван Козолуп
Если есть хоть немного фантазии и умеешь снимать, то After Effects и даром не нужен! :)
Ты что - ролик для Голливуда хочешь сделать или у тебя бюджет как у Аватара?! :))) Ну покажи свое "искусство" с After Effects, а мы заценим! Нужно не бла-бла, как многие здесь, а как хотя-бы "Максим", что-то показать!
Відповісти
Звісно, критикувати може кожен, спробуй сам зроби. Але направду - затягнуто. Видається, що ролик мав би тривати до півтори хвилини і мати міні-сюжет. Ну, хоча б... Хоча б взяти пару, яка на початку кліпу свариться, розлучається, розходиться по різним куткам міста, потім дибає по ньому, місто, його люди і будинки, фортеці і церкви розправляють їм брови, посмішка в них на устах веселішає, серце калатає і вже вони забули про образу один на одного і увечері щасливо зустрічаються десь на майдані Театральному чи на оголядовому майданчику вежі в замку і звідтіля дивляться на своє Місто, яке у них наче на лодонях, цілуються, сонце заходить, геппі-енд. Видається, що мав би бути сюжет, а так вийшла мясна нарізочка під 3 мелодії.

Отут про Київ кліп, без героїв, але витягнуто технічне рішення: http://www.youtube.com/watch?v=ol61Kn27LMc&feature=share
Відповісти
Музика абсолютно не підходить!
Відповісти
Якраз музика дуже класно підкреслює життя міста, його дихання, додає експресії.А який бюджет ролика?
Відповісти
Це жахливо!
Хоч приїзди в Луцьк, бери на ВТ чорнові матеріали і монтуй сам.
Відповісти
Людоньки, нам треба прагнути до кращого і робити найкраще, як тільки можемо, а не зліпити "шонібудь" і хвалити, бо типу хоч таке є.
Мене дуже здивувало, що ролик такого рівня - замовлення міськради і в рамках "туристичного проекту". Хочеш, щоб приїжджали туристи - треба вкласти гроші в рекламу, зйомки, виготовлення, знайти час, бо такі речі не робляться за годину одним аматором.
Відповісти
Луцьк не має ПРОМОЦІЙНОГО ролика! Це "чорт зна що".
Відповісти
Це постна фігня!..............Волинске телебачення вашу ж мать, невже в луцькому бюджеті не знайдеться 500-1000 евро для відеопромоції? Жах, ганьба! не вмієте робити то не беріться, а краше за все якби дана задача була на тендерній основі!!!
Відповісти
Мда... тут люди про Timelaps не чули...
Відповісти
Треба конкурс на промо-ролик от і все))
Відповісти