Стильний Луцьк. Портрет дня: Лариса і Анастасія Волчкови

Стильний Луцьк. Портрет дня:  Лариса і Анастасія Волчкови
Лариса і Анастасія Волчкови, 39 і 18 років, підприємець і студентка

Сьогоднішні наші героїні - мама і донька. Ми їх зустріли в Старому місті і вирішили розпитати про одяг та вподобання.

Зокрема мама, Лариса Волчкова, – власниця магазину жіночого італійського одягу. Тож, окрім того, що жінка має свій стиль, вона допомагає знайти його й іншим.

Каже, їй дуже приємно одягати людей і створювати цим гарний настрій. Любить, коли жінки з її магазину йдуть задоволені. Також Лариса любить подорожувати, читати, а ще слухати музику різних стилів і напрямів.

Розповіла вона і про свою юність. Каже, що коли була такого ж віку, як її дочка, цікавий одяг було важко дістати, доводилося або щось шити самому, або купувати за кордоном. До слова, Лариса у минулому – танцюристка, що дозволяло їй купувати речі, коли їздили з колективом на виступи.

«Люблю змішувати різні стилі. Найбільше подобається бохо. А ще дуже люблю сукні, мабуть, це мені передалося від бабусі, яка шила їх багатьом», - ділиться жінка.

Також Ларисі дуже подобаються вінтажні прикраси, які вона часто поєднує із авангардними речами, створюючи цікаві образи. Інколи навіть робить акцент на одній лише вінтажній прикрасі і до неї підбирає одяг.


Дочка Анастасія – студентка. Навчається у Любліні на факультеті міжнародних відносин. Коли має вільний час, дівчина малює. Свій стиль характеризує просто: «спонтанність».

«Я не стежу за модними тенденціями. Одягаю те, що на мені личить і у чому зручно, – все виходить інтуїтивно. Хоча найбільше, мабуть, люблю маленьке чорне плаття, адже коли не знаєш, що одягнути, воно завжди буде виграшним», - каже Настя.

Дівчині дуже подобається мамин стиль. Жартує, що часто бере речі в її магазині. Також Насті подобається, як одягається канадська блогер Соня Есман.


На фото мама Лариса одягнена у пальто українського виробника, сукню, взута у ботильйони від CESARE PACIOTTI. Як аксесуари жінка обрала сумку-саквояж, персні, сережки у вінтажному стилі, рукавички, окуляри DIOR, годинник HEUER та браслет PANDORA.

Дочка Настя одягнена у куртку-парку від STRADIVARIUS, кофтинку Н&М, штани RINACHIMENTO, взута у мокасини DIESEL. Свій образ дівчина урізноманітнила підвіскою, годинником ICE WATCH, браслетом PANDORA та окулярами.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Сьогоднішні герої виглядають дуже стильно.

Розпочнемо із образу мами. Жінка має елегантний та витончений вигляд. За допомогою одягу підкреслює свою вроду. На ній модна, правильна довжина сукні та пальто. Взуття також підібране досить вдало, воно виграшно подає прекрасні ніжки. Гарно та гармонійно в образі виглядають прикраси: сережки підходять до сукні і пальто, а окуляри гармонують із сумкою і каблучкою. Загалом все прекрасно.

Донька виглядає стильно – все, як у Європі. Куртка така, як зараз модно, щоправда, не дуже добре вона виглядає зі взуттям. Однак, самі ж черевички зі штанами, кофтинкою та окулярами поєднуються вдало.

Щодо леопардових акцентів, то модельєри загалом не радять до цього принта підбирати золоті, блискучі прикраси з камінням. Це дуже небезпечний принт, тому його треба «мати в міру».

Також з образу випадає яскраве кольє, адже для акценту окулярів уже достатньо.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 41
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
супер!
Відповісти
Дійсно стильно і гарно, а не дішовка якась, як деякі попередні!Мала як мала, а мамочці респект!
Відповісти
одне з найкращих взагалі...,хоч не Китай...і не спортивний костюм. і дочка з мамою-це найкраще, адже, мама-це все для дітей.
мама-це мама і завжди нею буде.
Відповісти
Стильно,легко і невимушено.А бидлота і гопнікі-вони і в Африці бидлота і гопнікі.Повилазили з свого села задрипаного і всяку херню пишуть.
Відповісти
Шановні модниці і модники!Найлегше - сидіти і обсирати біля кампа.Ти сидиш в протертих на жопі рейтузах і просто висказуєш своє "фе"!А на це багато ума треба.Ніколи не бачила тут обгрунтованого коментаря,як вартував би уваги.
Юля,досить давати можливість обсирати людей.
Відповісти
Ти так само сидиш зараз біля компа і висказуєш своє 'фе', що означає, що нічим не відрізняєшся від тих, про кого пишеш!
До того ж, щодо сьогоднішніх героїнь лише схвальні відгуки, так що твій коментар є недоречним!
Героїням сьогоднішнього дня величезний привіт! Так тримати, дівчатка!
Відповісти
Лариса,завжди захоплююсь вашим вмінням гарно,стильно і модно вдягатись...Але тут не впізнала просто,щось все не те...
ні пальто,ні плаття ні чобіткі як ніби не ваші...
Настя - гарненька,мамина доця))
Відповісти
дуже гарна пара! стильно, по-сучасному, без модної істерики, без надмірного епатажу. Чудово!!!і жінки гарні!
Відповісти
шановна "жінка"! тут обговорюють не зовнішні дані, а стиль. І дуже невиховано вказуувати гарній жінці з пишними формами так грубо на її фігуру. Вона їй пасує, вона дуже привабливо виглядає, на відміну від "супових наборів", які на вітрі хитаються і усе на них вісить. Оберіть для себе інший формат коментарів
Відповісти
А ти знаєш як боляче буває відповідати за такі слова?
Відповісти
за правду можна і потерпіти!!!!
Відповісти
по-перше,яка правда?ти про що?в тебе є докази?
по-друге,ТАКЕ не ТИ не витрамаєш,а-тіло твоє +)
Відповісти
мене ще цікавить,який довбень буде таке писати і при цьому казати що за таке буде терпіти?аххахах
Відповісти
А в тебе э якісь докази?де це було?коли?кожен може збрехати,але не всіх жаба давить)
Відповісти
смішно, дуже.
це напевно одна з найскормніших дівчат, яких я знаю. не треба тут бруд лити на людей
бидлоття повилазило в інтернет- не може тримати свій бруд в собі
давіться самі ним, а на інших не треба його лити
Відповісти
чого це скромна?) не сказав би.. жалко що коменти правдиві по видаляли( прийдеться фоткі показати
Відповісти
дійсно жінка дуже повна)
Відповісти
Супер)
Відповісти
Нарешті стильні панянки!!
Відповісти
правда очі коле?
Відповісти
Забийся в куточок і давись своєю ненавистю і злістю!Фу який жах! Нормальний чоловік не буде сюди виписувати, баба якась! І ще одне - рубрика ПРО СТИЛЬ, так що свої нісенітниці залиш при собі!
Дівчата гарні і стильні, от на таких приємно дивитись)
Відповісти
Дуже гарні мама з донькою, елегантні та стильні, мені сподобалось все у їхніх образах)))
Відповісти
А яка в мами гарна і доглянута шкіра. Респект!!
Відповісти
Дочка - красуня і мама від неї не відстає. А про повноту пишуть ті, хто не має що їсти, або на яких одежа 36-го розміру висить, як на вішалці. Подивіться на дорідних молодиць на полотнах Рубенса, Тиціана, нашого Тараса Шевченка. Жінки - кров з молоком. А то ходять з цицьками, як дві дулі і з всохшими, як в бухенвальдського вязня, задами.
Відповісти
Лора я тебе не впізнаю
Старить тебе цей весь комплект!!!
Ти ж інша!!!
Відповісти
Дуже стильно)клас!
Відповісти
Скажіть як називається ваш магазин і де знаходиться?
Відповісти
Не пишіть який у них магазин! Не паскудьте рубрику. Мама до4ка- кожній по плюсу.
Відповісти
Невже важко щоб люди знали правду .???а???слабо да?
Відповісти
Одягнуті як на похорон
Відповісти
Нарешті! Вперше за довгий час щось дійсно цікаве.
Відповісти
Красиво та стильно одягнені
Відповісти
якщо чесно захожу в цю рубрику тильки ради того щоб почитати отзиви!і що я Вам можу сказати,все дуже просто і як завжди.протистояння людей і культури,поглядів і простоі людскої думки!я розумію як неприемно читати погані отзиви про себе та своїх друзів так само як і не гарно іх писати!!але кожен хто попадае(по своїй волі) і не тільки в цю рубрику але й на простори інтернету повинен бути готовий до такого!так що я Вам скажу продовжуйте так і далі одні фотографуватись другі їх хвалити треті їх ганьбити!якщо ми не вміемо нести добро і тепло в наших сердцях то до чого ми дойдемо далі любі Лучани!!!
Відповісти
Мама дуже гарна !
Відповісти
Люди добрі,повірте,Лариса найкращий стиліст в Луцьку!З нічого зробить ЛЯЛЮ!
Відповісти
Сніжинці - респект!!! Все правда!)
Відповісти
Красуні
Відповісти
Красуні! Лариска, ти чудова і завжди молода
Відповісти
Обоє прекрасні і одягаються неймовірно! Настю знаю особисто, дуже скромна дівчина. І мама в неї приємна, вродлива. Тому краще мовчіть - вони чудові!
Відповісти