Стильний Луцьк. Портрет дня: Владислав Кардаш

Стильний Луцьк. Портрет дня:  Владислав Кардаш
Владислав Кардаш, 19 років, фотограф

Сьогодні у нашій рубриці молодий, енергійний фотограф, а за сумісництвом - ще й студент. Владислав окрім того, що фотографує, практикує себе також і у відеозйомці. А ще цей активний хлопець організовує різні вечірки. Ось такий у нас сьогодні герой.

Отже, щодо стилю одягу, то Владиславу подобається класичний стиль.

«Обожнюю сорочки і піджаки, туфлі. Багато експериментував стосовно своєї зовнішності, адже смаки постійно змінюються», - сміється Влад.

Одяг молодий фотограф підбирає собі здебільшого на секонд-хендах, також купує в магазинах Львова та Києва в сезон знижок. Окрім того, хлопець часто замовляє собі речі з Китаю, Америки і Великої Британії.

На фото Владислав одягнений у піджак TOPMAN, штани PULL AND BEAR, сорочку ANGELO LITRICO, взутий був у туфлі від TOMMY HILFIGER. Образ підкреслив аксесуарами, серед яких - пояс, браслети, годинник та підвіска у вигляді сови.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Стильний піджак із хорошої тканини «ялинка», однак неправильно застібати його тільки на один ґудзик. В свою чергу рукави з досить теплої тканини і тому підтягування їх виглядає з великим перебором – це варіант для легкої фактури.

В образі вдало, у тон підібрані аксесуари. Однак підвіска має занадто довгий ланцюжок, складається враження, ніби вона жіноча.

Взуття підходить до жакета, та й загалом до образу. Сорочка стильна через принт «дрібний горошок» - вона поєднується із джинсами, але не підходить до піджака саме через малюнок.

Загалом буденно, але досить стильно.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Знаю хлопця особисто... На фотоапарат заробив сам. І зараз його запрошують фотографувати різноманітні корпоративи, заходи, весілля а це вже щось означає...
Відповісти
практикує себе? O_o
Відповісти
і в мене така підвіска є. пане,зніміть її і подаруйте дівчині.вона не підходить зовсім до вашого образу.
Відповісти
Нормальний хлопець, не комплексує
Відповісти
Я чомусь завжди думав, що людина, яка фотографує і заробляє на цьому гроші якраз і має називатися фотографом. Якщо не така людина називається фотографом, то хто?
Відповісти
може, тому що він дійсно фотографом працює?не подумала?
він ЗАРОБЛЯЄ цим гроші і робить гарні знімки.
Відповісти
I чого всi стильнi героi рубрики на 90% молодьож?
Відповісти
митці фотографи і стилісти, дайте фотку простих адекватних людей, звичайних роботяг, службовців, а не цих дівчатко-хлопчиків, набридли...
Відповісти
Роботяг і землеробів.
Відповісти
Цей хлопчик вчиться на держ.відділенні і підробляє на трьох роботах.Не кожен дорослий на таке здатен.В ньому чоловічого більше, ніж у декого)))
Відповісти
підробляє незрозуміло ким, обвішався як ялинка китайськими однобаксовими побрякухами, мущіна!
Відповісти
Стильний, питань немає. Мона було б причепитись до кістлявості, показної самовпевненості, хамоватості... але то вже не в цю рубрику)
Відповісти
"щодо стилю одягу, то Владиславу подобається класичний стиль" без коментарів...
Яка оцінка у автора була з української мови?
Відповісти
по-моєму він в першу чергу студент, а по-сумісництву фотограф
а то дурню всяку пишуть
такий фотограф яу і я.
Відповісти
А куди ділось ваше звичне: "сьогоднішнього нашого героя ми зустріли,коли він саме йшов.." ? Це головне питання яке виникло, адже хлопець загалом- норм. Хіба що ту сову- "срочно сжечь"
Відповісти
от не можу зрозуміти чому люди мають справу до професії..рубрика стильний Луцьк...а не хто що в нас тут робить в місті...краще б зробили рубрику СТИЛЬ-ПРОФЕСІЯ цікавіше було б...
Відповісти
Сову спали
і в зал запишись
піджак рукава не закачуй,менше жіночності все ок)
Відповісти
Башмаки у чела реально из сэконда. А в целом мне эта рубрика больше напоминает службу знакомств.
Відповісти
OMG!!! Реально круто! Ну все класно, і при цьому по-чоловічому!!! Як бальзам на душу за останній час цієї рубрики!
Відповісти
Прочитавши попередні статті, начіпляв на себе, як вже раніше було написано "китайські однобаксові побрякухи" . брєд....
"три роботи...фотограф...бла бла бла".
у ВК строїть з себе умніка. в групі ТЛ в коментах на кожну фразу, яка йому не сподобалась, відписує довжелезними коментарями , використовуючи розумні фрази і т.д. виставляючи себе розумнішим за інших і чекає на десятки лайків під своїм коментом від дівчат, які просто тають від подібних мудрьоних фраз!
нащо взагалі себе виставляти в подібні рубрики/сайти/статті ??? в чому смисл?! Адже думки людей розділяться 50 на 50 ! Тепер сиди і читай негативні коменти про себе ....
Висновок один, як то кажуть, "Будь проще и люди к тебе потянутся" !!!
Відповісти
Ну чому я так не навиджу таких хлопців,цікаво ,він коли небуть зрозуміє що бути таким це провал!?
Відповісти