Зник зв'язок з журналістом ВолиньPost, який був на сході України

Зник зв'язок з журналістом ВолиньPost, який був на сході України
Рідні та друзі журналіста ВолиньPost Сергія Шаповала не можуть зв'язатися з ним.

Зв'язок зник, коли він був на Сході України.

За останньою інформацією, він працював у Харкові. Також Сергій збирався їхати до Донецька.

Водночас його сестра Катерина Шаповал розповіла Телекритиці, що Сергій висвітлював ситуацію в Харкові, а після цього повідомив друзям, що вирушив до Слов`янська.

Із 15:00 він перестав відповідати на телефонні дзвінки дружини. Близько 21:00 зв`язок увірвався із ним взагалі.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 30
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Отключил телефон, чтобы потом рассказывать о похищении и бесчеловечных пытках в сепаратистско-террористических застенках.
Відповісти
Если вернется с ушами- ничему не верьте...
Відповісти
Ти б краще свої червоні вуха поберегло...і не тільки вуха,а і яйця компартійні
Відповісти
видно, що яйця, то твоя хвора тема
Відповісти
от тільки Волиньпост про свого журналіста написав із запізненням в добу і то з посиланням на треті руки... непрофесійно :(
Відповісти
яке видання така і професійність
Відповісти
то чому ж читаєте такі непрофесійні видання? ніхто не тримає - вибір надвеликий. завжди можна знайти до душі і за наповненням, і за виконанням
Відповісти
вася все правильно каже,а ви, що мали б огризатися,то краще б зробили висновки.Бо дійсно,волиньпост шкутильгає,інколи на дві ноги.
Відповісти
для провінційного видання - досить непогано. я сама регулярно читаю.
Відповісти
Провінційне видання - Іваничівський "Колос". А Волиньпост має бути на іншому рівні...
Відповісти
Дід Свирид, ніхто ні до кого не огризається. якщо мені не подобається піца в піцерії, то я не ходжу вперто саме туди і щоразу ганю шеф-кухаря, а йду в інший заклад
Відповісти
Зникнення різним буває. У пятницю поїхав на дачу, відключив усі джерела інформації і мобільний звязок (бо голова від цього усього стає, як чавунний баняк і хочеться заритись в нору), відкрив пляшку доброї горілки "Перша Гільдія" місткістю 0,7дм. кубічного(виробник - Черкаси), є сало, зелена цибуля, салат, шпинат, паски, мівіна... Переночував, а моя миле створіння обтелефонувало усе місто і всіх рідних, що зник суджений. У нього, мовляв, уже відібрали телефон, і десь сидить в підвалі з наручниками, побитий і немитий, з заклеєним скочем ротом. А на наступний день приїхала на дачку, як побачила мене, то плакала з радості, ніби я з тридцятилітньої війни повернувся... Не хвилюйтеся, нічого з вашим колегою не трапиться, пийте "Першу гільдію" або "Русский стандарт" (я теж проти Росії!!!). І буде у нас усе гаразд.
Відповісти
Чего всех бандеровцев так тянет на Восток? Там что, медом помазано? У себя уже порядок навели?
Відповісти
Якби були розумними, то такий гвалт не піднімали б! Людина яка їде у той регіон повинна розуміти і рідні повинні знати, що таке цілком можливе! У місцях проведення АТО ставлять "глушилки" щоб зв'язок був не доступний, ну а не знаючі люди починають на цьому "свої" дівіденди, піар тощо отримувати! А взагалі знав куди їхав... там війна і така тема як "журналіст" там мало кого цікавить!
Відповісти
поїхав поширювати лютий свідомізм!
Відповісти
Просто це Кононович в футболці "Я дебіл і така моя доля"
Відповісти
а для чого журналісту регіонального видання їхати в Східну Україну? Він вже регіональні новини усі висвітлив?
Відповісти
Логічно. Може в гості до когось поїхав?
Відповісти
Де в вас взялося стільки жовчі, яду, злості? Жінка не дає, голодом морять? Якшо не вгадала, то сходіть до церкви - то лихий приступає...
Відповісти
русскоговорящие - це тролі, що працюють на путіна. їх завдання вас підбурювати до ненависті і потім на цьому спекулювати.
не ведіться і не годуйте троля.
Відповісти
стільки і жовчі. Фізика...
Відповісти
що і треба було довести ))))))) ахахххх
Відповісти
оскаженілий свідомізм!
Відповісти
Волиньпост мені подобається, але шокувало що редакція пасивно поставилась до поширення інфо про його пропажу. ГАпича активніше шукали і сам він підтвердив, що це допомогло.
Тут або:
- він не зник (шо цілком реально, бо Шаповал із Днепродзержинська і чудік такий, що може "зникнути" для власного піару
- його викрали, але Волиньпост не хоче ототожнювати це із редакційним завданням, що може нашкодити виданню з юр. т.з., труд. права і т.д.
- його викрали, але з роботою це немає спільного, адже в голові у нього скоріше комуфляж, що повязано із його самооцінкою і випливає із його мілітаристсього стилю одягу.
Та менше з тим, як би не було, хай його Бог береже
Відповісти
Малалетка тролить
Відповісти
Сподіваюся Сергій скоро знайдеться живим і неушкодженим!це жахливо(
Відповісти
Так, це дуже жахливо, що знайдеться...
Відповісти
ТОДІ ТРЕБА МАТИ ШТАТ ВЛАСКОРІВ, ВЕСТИ РЕПОРТАЖІ.
Відповісти
хто не дає? Палиця???))
Відповісти
У зв'язку з великою кількістю неадекватних і образливих коментарів ставлю премодерацію. Це перше.

Щодо Сергія. ВолиньPost не написав за нього раніше за всіх, бо не хотів його "палити". Якщо Сергія захопили сепаратисти навряд чи він казатиме, що він журналіст з західної України, а інформація на сайті була б тому підтвердженням, оскільки сепаратисти не є неандертальцями і знають, що таке компютери та інтернет. І це друге.

На жаль, наші колеги з Центральних ЗМІ випередили і написали. Це, на мою думку, неправильно. Три.

ВолиньPost не цурається Сергія. І це чотири.

Ідіть працюйте люди. Від того, що ви пишете коментарі під цією новиною нічого не зміниться. І це п'ять.

Можете не пробувати заводити дискусії, я не реагую на дописи незнайомих людей, а всіх хто пише коментарі анонімно вважаю психічно хворими людьми.

До речі, ще одне особисте. Мені не подобається, коли "аноніми" в коментарях звертаються до мене по прізвищу, тому видалятиму такі коментарі як образливі.
Відповісти