У Луцьку вже «бандерштатять». ФОТО

У Луцьку вже «бандерштатять». ФОТО
Фестиваль «Бандерштат» для кількох сотень відвідувачів розпочався 31 липня.

Увечері напередодні старту триденного патріотичного дійства на території іподрому в центральному парку Луцька тривали останні організаційні приготування.

За словами волонтерів, станом на дев’яту вечора у наметовому містечку оселилися понад три сотні фестивальників, здебільшого немісцеві.

Попри напружену ситуацію в державі, організатори очікують, що до Луцька на цьогорічний «Бандерштат» приїде багато патріотичної молоді з різних куточків України.

Як відомо, фестиваль українського опору «Бандерштат-2014: перезавантаження» відбуватиметься впродовж трьох днів, з 1 по 3 серпня.
Хто першим приїде на фестиваль, тому дістануться кращі місця у наметовому містечку
Хто першим приїде на фестиваль, тому дістануться кращі місця у наметовому містечку
Весела делегація зі столиці :)
Весела делегація зі столиці :)
Так цьогоріч виглядатиме сцена
Так цьогоріч виглядатиме сцена
Сцена майже готова, але роботи ще не бракує
Сцена майже готова, але роботи ще не бракує
Приємні фестивальні клопоти :)
Приємні фестивальні клопоти :)
Хлопчина з Кривого Рогу на Бандерівщині :)
Хлопчина з Кривого Рогу на Бандерівщині :)
Дівчата кажуть, що на фестиваль приїхали за враженнями
Дівчата кажуть, що на фестиваль приїхали за враженнями
Компанія з Тернополя і Черкас уже встигла розвести вогнище
Компанія з Тернополя і Черкас уже встигла розвести вогнище
Ці панянки в курсі: на патріотичному фесті виглядати треба відповідно
Ці панянки в курсі: на патріотичному фесті виглядати треба відповідно
Узгодження організаційних моментів: виважено, спокійно, з досвідом минулих років
Узгодження організаційних моментів: виважено, спокійно, з досвідом минулих років
Керівник Національного Альянсу Майя Москвич тут не остання людина
Керівник Національного Альянсу Майя Москвич тут не остання людина
Голова оргкомітету, заступник голови Волиньради Ігор Гузь і арт-директор фесту, вокаліст гурту Фіолет Сергій Мартинюк
Голова оргкомітету, заступник голови Волиньради Ігор Гузь і арт-директор фесту, вокаліст гурту Фіолет Сергій Мартинюк
Повні сил і запалу хлопці-волонтери
Повні сил і запалу хлопці-волонтери
Організатори і волонтери зізнаються: вже й самі з нетерпінням чекають дійства, до якого так довго готувалися
Організатори і волонтери зізнаються: вже й самі з нетерпінням чекають дійства, до якого так довго готувалися

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 40
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ми хоронимо загиблих зі Сходу, а Гузь співає !!!
Відповісти
здорові лби їх на схід, а не розважатись
Відповісти
вибачте за качапське " пир во время чумы"
знайшли час для фестивалю...
Відповісти
Не розумію таких людей,які веселяться,як ні вчому не бувало,коли в країні війна,а ворог стоїть на кордоні!А вони бандерштатять,ну кому то цікаво!?
Відповісти
тыбы гуздь давбы солдатал на ыжу щоб воны неылы травы аты тратых грошы на песны вы всы непатрыоты быры автомата ы на фронт
Відповісти
от покы такы депутаты будуть то украыны ждаты немачого харошого автомат врукы ы на фронт
Відповісти
шо за біда з нашими людьми... а як на фронтах бригади артистів виступали... а в блокадному Ленінграді грав Шостаковіч? це не пир, а підняття Украінського духу, що Ми вистімо!!! путін ху й ло
Відповісти
"Пир" та це ж Гузь готовиться до виборів в ВРУ...та йому ж начхати і подавно на горе людей, проте за нього - то вже зрозуміло, а Скрябін і Положинський-від них такого не чекали. А Положинський на Майдані скільки пробув, а винести звідти чогось хорошого не зміг. Ще Лучани не забувайте, що парк після фестивалю, перетвориться поляну для пітніків та пянок...Гості порозїзджаються а нам тут жити,тай гроші на фестиваль Гузь бере з всіх нас,з бюджету
Відповісти
П'янкам і курінню тут не місце, бо Бандерштат - фестиваль націоналістичний, а шкідливих звичок він не визнає. Правильно хтось підмітив, що й під час 2 Світової їздили музиканти і підіймали бойовий дух солдат і народу. А тут фестиваль з ідеологічним підгрунттям, який пропагує українське....єдине, що в цьому фестивалі погане - Гузь зі своїм вічним планшетом, піарщик 80 левела. Герой такий...а от один із співзасновників цього фестивалю зараз на Сході
Відповісти
що кожен з цих тупих недолугих коментаторів зробив для допомоги армії критикуючи фест? свині дурнуваті
Відповісти
Ті , хто справді допомагає, той це не афішує,і не піариться на цьому .... А тим паче не робить гучних гулянок...
Відповісти
хороші діла творять мовчки
Відповісти
сегодня у людей Луцка траур а сволочи радуются и подпрыгивают
Відповісти
Бидлокоментатори які працюють проти краіни
Відповісти
Это просто ужас наші воюють а они фестивалят
Відповісти
Гузь ти просто рідка скотина! як пікетувати УВД ти перший, як зробити цей дурний фестиваль теж перший, а поїхати на схід і постояти не передовій то очко жим-жим!
Відповісти
Під УВД були гузя слова якщо за тиждень не звільнять прийде 1000))) де вона? Гузь ти просто брехло...
Відповісти
100 відцотікв ти правий !
Відповісти
Так тут є все,що треба для мобілізації!!І транспорт, і харчі, і молодики...
Відповісти
Пів світу плаче,а пів світу скаче.
Відповісти
Самый правильный коммент
Відповісти
Бандерштат є патріотичним заходом, який потрібен молоді. Тут відбуватимуться важливі зустрічі та обговорення, а також збиратимуть кошти для наших хлопців на АТО.
Відповісти
Ти в це віриш??????? Що Гузь і КО зробили коли прийшли до влади??? Якись новий законопроект для покращення життя в Області, якісь внутрішні зміни, він просто заліз на посаду і зрадив революцію, чесно якщо його знімуть з посади і він знову начке кричати піднімати людей зоб прийти до влади то його ніхто не підтримає окрім того ще й морду набєм.
Відповісти
Абсолютно вірно. ніч в замку відмінили, а це не так розважальне дійство, як патріотичне. Не можна йти у бій із слізьми на очах.
Відповісти
та патріотичним, але ти йди батькам загиблих розкажи це ..чи тим хто воює на сході подзвони й поясни ! герой
Відповісти
Дуже люблю Бандерштат, це правильний фест,і розумію, що виручені кошти підуть на підтримку армії. Але настрою в такий час йти туди взагалі немає...
Слава Україні! Слава нації!
Відповісти
Підтримую всіх хто за фестиваль, але з однією поправкою. Провести його на Донбасі, або в гіршому випадку в Запоріжжжі, Харкові, запросити наших фронтовиків, а ще краще місцевих сепаратистів. Погодьтесь це буде патріотично, креативно і дієво.А в Луцьку сьогоднішній Бандерштат вважати генеральною репетицією або прогонкою.Тільки Гузь не забудь мене в долю.
Відповісти
а хіба не державні кошти пішли на організацію????
Відповісти
а коментарщики ні воювати ні фестивалити. вони тільки патякають гавкають нудять. і все це втихаря. ідіть на фронт чи на сецену-це теж фронт.
Відповісти
Молоді потрібен мир і майбутнє, яке зараз для них вирішується.
А без музики можна побути.
Та і кошти зібрати можна іншими способами.
А то аж соромно, чесно....
Відповісти
Волимир, певно, один із організаторів. Завчив фразочку і говоритиме цілих 3 дні. А тим часом вночі 20-х знов розстріляли на Сході. Ну-ну поспівайте. всіх не перстріляють. Нехай-но хлопці повернуться. Вони скажуть своє слово. На кутні сміятиметесь.
Відповісти
я в шоці, війна..танці...музика..покажіть цей фестиваль на рос новинах..щоб кисельову була топ новина...на сході війна а націоналіси радіють ! от то це клас...пити горілочку, в палатках робити дебош ! розврат ! ну його......Гузь красавчик ! піарся піарся...бо більш ніначому ти не можеш піаритися як на критиці чи на фестивалях !
Відповісти
давай чисть коменти ! лишай адекватні за Гузя
Відповісти
о і Мая появилась...бідолашна дитина на котру ципляли браслети, яка постраждала під час революції....
Відповісти
Підтримую Володимира.Цей фестиваль виховує патріотів і гартує дух нашої молоді. Замість бризгати злоб
ою,сходилиб подивились. Може помудрішали б.
Відповісти
Швидше за все, що репертуар буде із смутних пісень. Хай дух український підноситься. Кошти для АТО будуть же збиратися на ньому 100% (моя думка). А якщо всякі Гузі і Москвичі дійсно роблять для себе на цьому піар, то це низ цинічності. Вірю, що більшість орґанізаторів із добрим серцем в грудях і безкорисними намірами
Відповісти
совісті у вас немає... матері своїх синів хоронять...
Відповісти
Який патріотичний захід ????? Про що мова??? В країні біда, а тут купа молодиків буде бухати три доби і веселитися! Ці гроші можна було пустити в правильному напрямку а не витрачати на розваги!!!! Ганьба Гузю! На Схід нехай їде і там покаже свою громадянську позицію!
Відповісти
Ви совість маєте люди????які пісні які танці ви що???!!!в нас людей десятками вбивають а в вас "важливі зустрічі та обговорення "Молодь має країну захищати а не розважатися в траурі!!!
Відповісти
Хоча, дійсно, раз Гузі такі орґанізатори, та було б ліпше спрямувати ці сили зараз на безпосередню підтримку АТО. Не було б гріха, якби цього року відмінити Бандерштат. Особисто Гузя не знаю, але судячи по його виступах, то щось нема до нього довіри, як до людини з чистою совістю. Хотілося б вірити, що це не так.
P.S. Сім'ям, яких вже безпосередньо торкнулася ця війна, мабуть не мила вже й Україна. Глибокий сум та співчуття до матерів і дружин. АТО закінчиться, але ми не маємо права забути про них, ми зобов'язані допомагати їм....
Відповісти