У Луцьку пошкодили авто керівника Російського культурного центру

У Луцьку пошкодили авто керівника Російського культурного центру
У Луцьку невідомі напали на автівку керівника Російського культурного центру Ольги Саган.

Напад стався в ніч на 30 серпня.

Як розповіла, Ольга Саган нападники прорізали шини усіх коліс на її автівці.

Також вони повісили на лобовому склі синьо-жовту стрічку.

Жінка викликала міліціонерів, аби вони зафіксували факт нападу.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Геть москалів і кононовичів з України !
Відповісти
Машину шкода. Саган не шкода
Відповісти
Тількі забула вказати ,що їздила с колорадовкой ленточкой!
Відповісти
Переживе.
Відповісти
Ремонт - 148 грн. Можна було й не писати. Мені, мля, цвяха підкинули. Щойно з шиномантажу. Тихо. Скромно. Без міліції, без преси. А я теж із культурного центру. Тільки з українського.
Відповісти
а нема що ходити в георгивских лентах
Відповісти
оля!!!!!!!!!!!!!!!! пора вже схаменутись! не любиш украіну-вали в москву до доньки. ганьба тобі
Відповісти
Звідки стільки ненависті? Вас послухати, то завтра заборонимо вивчення Пушкіна і Толстого у школах - вони ж російські культурні окупанти! Українці через дії політиків втрачають почуття здорового глузду і наповнюються ненавистю по вінця!
Відповісти
ленточкі зло.першій вогник
Відповісти
А я казав, прибери ту кляту стрічку з дзеркала. Набридло хлопцям. Тепер хоч жовто-блакитну повісиш?
Відповісти
Під цим символом , з яким вона їздила на своєму авто , на сході карлик з амбіціями Гітлера , вбиває наших хлопців. Не подобається Україна , ніхто не тримає . Правильно зробили
Відповісти
О-о-о-о..."порушили", а що в цієї повії в авто висіла георгіївська стрічка, чому не пишите?..... її просили, зніміть. Рельтату не було, тепер має....чи може їй , ще квіти і цукерок купити?.
Відповісти
А лєнточка і нині там! Щодня йду на роботу спостерігаю за машиною сєпарів. Кажуть, в неї чоловік мєнт. Може потрібно і в нього спитати про його політичні переконання?
Відповісти
он у неё в СБ...так что обережнiше)))
Відповісти
Волынь-пост)))вы прям цензор.нет))правду удаляете...горьким похмелье будет...ой горьким.
Відповісти