Луцький рок-гурт запрошує на день народження

Луцький рок-гурт запрошує на день народження
Учасники гурту «The Substanse» запрошують відсвяткувати їхнє день народження та обіцяють найкращу рок-вечірку у Луцьку за останній рік.

Концерт відбудеться 24 жовтня у нічному клубі "Z-BAR", початок о 20:00, - повідомляють організатори.

У програмі заходу 2-годинний концерт гурту, конкурси, та after-party у стилі indie. Хлопці з гурту «The Substanse» зіграюсь усе, що створили за рік свого існування та активної творчої діяльності, а також кавер-версії пісень добре знаних гуртів.

Більше інформації про подію за посиланням: https://vk.com/substanse_party.

Довідково:

Гурт виник у жовтні 2013 року у Луцьку. У місті з населенням понад 200 тисяч жителів, де немає фактично жодного інді-гурту «The Substanse» досить швидко стали помітними. Вже через 3 місяці гурт випускає свій перший EP-альбом, до якого входять 4 пісні з умовним хітом - піснею «Shoot».

На початку квітня 2014-го гурт презентував сингл під назвою «Fall down», на який згодом був відзнятий кліп. Зйомки кліпу проходили у Луцьку. Згодом у мережі почергово з’являться ще три пісні гурту.

За межами Луцька гурт відіграв сольні концерти у Києві, Львові, Одесі та Івано-Франківську.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Z-BAR? Що це і де це?
Відповісти
Ніхто співають ні про що..
Відповісти
Фігня, а не гурт, абсолютно нічого цікавого не можуть запропонувати
Відповісти
на колір і смак всі фломастери різні
а на рахунок гурту, рєбята класно грають, цікавіше всякіх джексонів )
Відповісти
дронє, і тут теж на колір і смак, але ж музика різна, сабстенс профани ж у порівнянні з джексонами, це очевидно)
Відповісти
Якого дідька на Джексонів гонять?! І ті, і інші хороші. Грають в різних стилях. І взагалі, Четвертий Вимір круті, якщо тут піарять гурти.
Відповісти
Любі друзі, хочу поділитись з вами своїми враженнями після вчорашньої "рок-вечірки" , мало того що власна музика не айс, но коли ці молоді люди іспоганили відомі кавери, це вже був перебор, пішла я в 22.00, адже мої вуха були повністю залиті кров'ю)
Відповісти
не сподобалось,абсолютно бездарні хлопці.
смішно порівнюввти їх з Джексонами)
Відповісти
The Substanse класні та талановиті, вони чудово відіграли концерт і подарували мені незабутній вечір як і більшості)
Відповісти
Музика не цікава, слова ні про що. Лажа на лажі. І дарма ви порівнюєте їх з Джексонами. Ви хоча б їх чули, їхній спів та техніку виконання? Сабстенс проти них - шмаркачі, які вперше взяли гітару до рук. В мене склалося таке відчуття про цю групу, що вони грають аби грати, не ламають голову над тим, щоб зробити пісню якіснішою
Відповісти
Не кажіть [].пацикі норм гівна дають.я маю на увазі рокенролу.все було чітко. І звук і якість і тусовка.якщо б все було галімо люди би не відривалися і не було ніяких стейджів .джексони норм й 4в норм теж. Не можна порівнювати ці гурти це різні стилі.
Відповісти
Вони настільки бездарні ,що аж їх запрошували виступати виступати декілька разів у Києві ,Одесі, Львові та інших містах.Бєздарнасті! фу такє слухати
Відповісти
люди відривались знаєш чому, Трушний рокенрольщік, бо вони понапивались, аби не сидіти і плакати від цього гавна.
Жорік, їх не запрошували, вони самі напросились)
Відповісти