Нововолинський депутат присвоїв собі благодійні кошти для бійців АТО

Нововолинський депутат присвоїв собі благодійні кошти для бійців АТО
Ще 20 вересня у нічному клубі «DON BASS», що у Нововолинську, відбулася благодійна вечірка «MAKE LOVE NOT WAR».

За домовленістю клуб мав частину виручки від заходу передати на допомогу солдатам, також у залі стояла скринька для благодійних внесків для бійців, - пише Нововолинський інформаційний портал.

Свято закінчилося, гроші зі скриньки порахували й передали в Центр допомоги військовим, а от про частину виручки власник клубу й депутат міськради Василь Бутинець волів скромно промовчати.

Організаторам пояснили: пан Василь не збирається комусь жертвувати свій заробіток.

Байдуже, що вечірка була благодійною, байдуже, що там обіцялося. Скринька стояла? Стояла. Грошей назбирали? Назбирали. От і все, вечірку можна вважати благодійною.

Скільки часу минуло після вечірки, а горе-депутат частину виручки від неї й досі не передав на допомогу бійцям.

Крім того, у звіті Нововолинського центру допомоги військовослужбовцям також не підтверджено, що Бутинець передавав хоч якісь кошти.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
В Україні війна і на горі людському навчилися "робити гороші"-поставили скриньку на потреби АТО, а далі ні сліду від того благодійництва. Жах...
Відповісти
Скотина,одним словом. Хай того тільки й має.
Відповісти
На ковчезі Ноя була тільки одна людська сім'я,решта- худоба...
Відповісти
Отого депутата люструвати а потім відправити в зону АТО.
Відповісти
Нововолинський депутат Бутинець
Василь Степанович нічого не забуває, хіба що тільки те, що ніколи нікому не обіцяв. Про
ніякі вечірки і зобов'язання з моєї сторони ніхто мови не вів. Якщо є протилежні
свідчення - буде цікаво почути.
Я створив клуб Don Bass чотири роки тому і давно не маю відношення до організації
його роботи. Цим займається менеджмент. Благодійну допомогу вважаю ефективною в
тому випадку, коли є прямий зв'язок з одержувачами коштів, тому в силу своїх
можливостей, допомагаю кільком бійцям добровольчих батальонів та 51 - ої бригади.
Ніколи про це не афішую, хоча всім бажаючим можу надати інформацію.
Хочу нагадати горе-журналістам, що писати замовні статті це їхнє право, але обов'язок
перед суспільством - понад усе доносити правдиву інформацію до читача
У зв'язку з вище викладеним буду змушений звернутись до правоохоронних органів
з метою захисту честі та гідності громадянина України Бутинця В.С.
Відповісти
Нововолинський депутат Бутинець
Відповісти
Чи була у Вашому клубі вечірка яка мала на меті зібрати кошти на АТО?
Хто менеджер клубу? Може в нього запитаємо.
Відповісти
Шановний, "ДОСТАЙНА" у Вас відповідь на "звинувачення" честі і гідності !
Відповісти
Війна ця раніше чи пізніше закінчиться нашою перемогою (інакше бути не може) і справжні Громадяни України, які ціною своїх життів стримують орду, повернуться додому. Ось тоді і запалають будинки тих, хто наживався на біді. Закони карми ніхто не відмінив.
Відповісти