Стильний Луцьк. Портрет дня: Дмитро Гончарук

Стильний Луцьк. Портрет дня: Дмитро Гончарук
Дмитро Гончарук, студент, 19 років

У нашій рубриці сьогодні студент Дмитро, майбутній юрист. Хлопець займається спортом, зокрема культуризмом, любить подорожувати, а ще поціновує мистецтво у різних його проявах.

«Стиль, у який зазвичай одягнений, правильно називається Buissness Casual. Дуже подобаються піджаки, сорочки та краватки. Цей стиль збігається з моїми життєвими планами на майбутнє, тому одягаючись так, я показую серйозність своїх намірів», - ділиться Дмитро.

Одяг хлопець купує у магазинах. Обирає речі темних відтінків, віддає перевагу «однотонності й прямолінійності». Вважає, що в образі не повинно бути надміру візерунків, блиску та асиметрії.

На запитання, який образ вважає ідеальним, студент Дмитро відповів, що так як він виглядає це і є для нього ідеальним образом. Адже його все влаштовує.

«Кожна людина по-своєму унікальна, і у кожного своя родзинка. Кожен виконує свою роль, і я ніколи не засуджував людей, які одягаються не так як я. Адже саме вони роблять той контраст між мною і ними, де і я по-своєму унікальний», - ділиться хлопець.

На фото наш герой одягнений у пальто Classic Appart, сорочку Charlz Spanser, брюки Tony Montana, жилет. Образ Дмитро доповнив шарфом, краваткою Roberto Gabbani, яку прикрасив заколкою.

Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

У сьогоднішнього героя класичний стиль. Найцікавіше у ньому це жилет в англійському стилі з V-подібним вирізом, який привертає на себе увагу.

Іншим яскравим елементом образу є краватка червоного кольору, яку підкреслює декоративний аксесуар – затиск.

Смугаста сорочка є в тренді, до неї добре підходить однотонна краватка.

Брюки та пальто звичайні, класичного покрою, тому особливої уваги не привертають. Взуття, звичайне класичне, підходить до образу.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А де Дідух тут побачила смугасту сорочку.....
Відповісти
Красивий хлопчик, але, судячи по рисах обличчя, соромязливий. Його треба віддати в добрі руки хорошій, не гулящій дівчині, щоб вона з ним провела пару тренінгів на кшалт "сміливості".
Відповісти
ей ти підагог, а який він має бути в 19р? Якщо ще не бухає і не курить.
Матиме 25+р - буде більше брутальності.
Відповісти
19 років... Молодь підкачує
Вигляд на 27
Відповісти
коментатори і критики - фасссс!
Відповісти
чи не ТОП новна на цьому сайті равлики!! війна на сході, й є різні проблеми у місті ! а у вас Стильний луцьк...діти!!!!!
Відповісти
патлатому я вам так скажу люди мають бачити крім війни й щось для розгрузки мозку, бо так можна і злузду з'їхати.
Відповісти
Buissness Casual i вузька червона краватка це гармонiя?
Я не знаю - питаю.
Відповісти
такий собі франт. єдине що я б додала це якийсь яскравий акцент бо трохи нуднуватий вигляд. наприклад строкатий шарф або снуд. навіть червоні шнурівки і то буде цікавіше.А жилет це класно.
ДІДУХ!ти як ослик ІА з американського мультика Вінні Пух. флегматично-меланхолійна особа, якій важко увімкнути свою уяву і написати якось оригінальніше, щоб людям було цікаво почитати.
Відповісти
Мені герой рубрики сподобався, Юля молодець
Відповісти
Як можна зібрати в своєму образі всі відтінки від сірого до чорного? Ця краватка взагалі не вписується нікуди, він як капуста одягнув все що мав. Хоча видно що людина хороша)
Відповісти
А цей чувак бачу хоче здаватися сталевим "суровым челябинским мужиком", але єдине що хочеться зробити дивлячись на нього, то вщипнути його за щоку. Уті- путі. Розслабся.
Відповісти

Помню, он як то вчора футбік в колготах бігав а тут оп - і мужиком прикинувся
Відповісти
Існуэ протокол, до чого одягається краватка. До строгого костюма з класичними туфлями на шнурках. А тут трудно судити про якийсь смак.
Відповісти
Брюки дивні.
Несимпатичні.
Відповісти
АХах нашка)) ну ви й загнали товарищи..
Відповісти
аххахахаха...який він няшка??я його знаю особисто,тому можете бути певні в тому,що ця людина далеко не така!та він "ДЕРЕВА ВАЛИТЬ РУКАМИ", "КОРОБКИ ПЕРЕДАЧ ВИРИВАЄ"...ой
Відповісти
аххахахаха...який він няшка??я його знаю особисто,тому можете бути певні в тому,що ця людина далеко не така!та він "ДЕРЕВА ВАЛИТЬ РУКАМИ", "КОРОБКИ ПЕРЕДАЧ ВИРИВАЄ"...ой
Відповісти
Ну просто "красІвий КрасавЧЕГ". Більше і не скажеш... Про таких здається навіть Панасик Мирний писав або Ваня Котляревський, а може і не писав...
Відповісти
Червоний галстук мене дратує!До чого вІн?А загалом образ не поганий.Хлопець викликає симпатію.
ПАТЛАТОМУ.Навіщо все порівнювати з війною.І у воєнний час мають бути розгрузки для душі і для підняття бойового духу.
Відповісти
на ато лапочку
Відповісти
хлопчик-горобчик
схожий мені на одну знайому (Света тобі привіт)
ну не пасує йому цей лук. ну ніяк. краще вже просто сведрик зі старого базару
Відповісти
19...виглдає на цілих 30!!! молодь має виглядати по молодіжному...
Відповісти
Симпатичненько.
Відповісти