Фотожаби по-волинськи

Фотожаби по-волинськи
Якщо сміх й справді продовжує життя, то волинські інтернет-користувачі, ймовірно, житимуть довго і щасливо.

У серії фотожаб від «Волинського Фотожаба» інтернет-юзери жартували над відключення електроенергії та гарячої води в Луцьку.

Також згадали і опублікований на ВолиньPost рейтинг впливових людей Волині року, що минає.

Не оминули стороною нещодавню зустріч Луцького міського голови Миколи Романюка з працівниками «Луцьктепла».

Як відомо, мер пообіцяв звільнити директора ДКП «Луцьктепло» Олександра Киричука та ліквідувати службу безпеки підприємства, на яку було чимало нарікань працівників.

«Дісталося» також братам Кононовичам, місцевим революціонерам та народним депутатам.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
якщо чесно тупуваті фотожаби
але з василевським в точьку вийшло! класно!
Відповісти
Нормальні))) Волинський фотожаб придумає іщьо!!!!!!!!
Відповісти
про гуся з лапою прикольно
Відповісти
Оперу закрити!
Відповісти
Порадувало, автори продовжуйте +
Відповісти
АХАХА...
Погнав хтось))))
Відповісти
Щось на Романюка мало фотожаб. Непорядок
Відповісти
Ваще тупо...
Відповісти
зроби краще!!! чьо ти!!
Відповісти
очень не хочется разменивать эту потрясающую жизнь на пустоту, мелочи и бессмыслицу...
Відповісти
людям які мають цікаві фотожаби для публікації просимо писати в фейсбук (посилання зверху публікації) або на пошту [email protected]
Відповісти
пришліть про коментаторів-неадекватів, які не розуміють гумору і пишуть гадості про ВП.
може то з ВН? то тільки їм нема чим заняЦЦА ;))
Відповісти
Ці фотожаби робили хворі ображені долею люди...яким до цих людей ще рости і рости
Відповісти
Не сприймайте так хворобливо. На всiх публiчних людей час вiд часу створюють такi речi. Впевнена вони на це реагують нормально i посмiятися з себе теж корисно. 95 квартал дивитесь? У них кожен виступ - пародiя на полiтику з Образами людей, якi сидять у залi.
Відповісти
А на Гунчика вооще нема. Не порядок. Поставте фотожабу на гунчика. І відразу Головачук напише комент на захист свого шеХва...)))))))
Відповісти
А що, Василевський - такий грізний самець? І хто ж у нього коханка серед депутаток?
Відповісти
"Олігархи ділять волинь" бо полішуки продають голоси!!і так буде завжди якщо люди продажні!!!
Відповісти
ВП, майте гідність :) всі інтернет-видання вже відписали про це, ви - останні. Ну не беріть вже обсмоктану тему ) ...
Відповісти
чіво же ви камєнтіруєте тєму то обсмоктану.
ай яй яй!
не нравиЦЯ - не смотрі, холоп!!!
Відповісти
Майдауны не надолго как и ораньжевые немного подождать и всё ОК, вспомните Ющенко и Сракашвилли . . .Самое главное, что бы все понимали Украину мы на ростерзание майдаунам никогда не отдадим!
Відповісти