Італія перемогла Англію і вийшла у півфінал Євро. ВІДЕО

В останньому чвертьфінальному матчі Євро-2012 збірна Англії у впертій боротьбі уступила команді Італії місце в півфіналі.

Основний і додатковий час завершився з рахунком 0:0, у серії пенальті підопічні Чезаре Пранделлі виявилися щасливіші, пише ZN.UA.

У ході зустрічі італійці більше володіли м'ячем і створили безліч моментів, англійці відповідали гострими контрвипадами.

Суперники дуже активно почали матч. Уже в ході стартової п'ятихвилинки команди обмінялися небезпечними моментами.

Спершу де Россі потужним ударом з-за меж штрафного перевірив на міцність штангу воріт Харта.

А вже через пару хвилин Буффон продемонстрував чудеса реакції, відбивши удар Джонсона з близької відстані.

Після цього італійці зуміли відсунути гру від своїх воріт. Балотеллі і Кассано по черзі загрожували воротам Харта.

У другому таймі збірна Італії посилила тиск на суперників. На 52-й хвилині італійці протягом однієї атаки могли забити тричі. Спочатку Харт відбив дальній удар, потім впорався з пострілом Балотеллі і нарешті Монтоліво пробив вище.

Захисники збірної Англії виступали в цьому епізоді в ролі статистів, хоча варто відзначити, що в цілому англійці оборонялися впевнено і надійно.

А на 93-й доданій хвилині «леви» ледь не вийшли вперед - Уейн Руні в падінні через себе запустив м'яч над поперечиною.

У додатковий час італійці прагнули дотиснути суперника, однак підопічні Роя Ходжсона вистояли. Пару разів небезпечно пробивав Діаманті, один раз м'яч після його удару влучив у штангу. На 114-й хвилині забив Ноччеріно, проте арбітр зафіксував у нього офсайд.

Таким чином, на Євро-2012 зафіксована перша нульова нічия. При цьому статистика ударів по воротах - 35:9 на користь італійців.

У серії пенальті першим до м'яча підійшов Балотеллі і спокійно пробив точно під штангу. Харт вгадав, але не дострибнув - 0:1

Джеррард схожим ударом зрівняв рахунок - 1:1.

А ось Монтоліво мабуть перенервував, і послав м'яч повз лівого від себе кута.

Руні довго розбігався, і обдурив-таки Буффона - 1:2.

Пірло спокійно, в знущальному стилі, пробив по центру повз кинувся в кут Харта - 2:2.