«Волинь» в Одесі перемогла «Чорноморець». ФОТО. ВІДЕО

У матчі третього туру української Прем'єр-ліги луцька «Волинь» перемогла одеський «Чорноморець» - поєдинок в Одесі закінчився з рахунком 0:2 на користь волинян.

Прогнози фахівців виправдалися, і «Волинь», незважаючи на статус гостей, почала атакувати з перших хвилин матчу, пише НБН.

Уже на 14-ій хвилині команда змогла відкрити рахунок. Після удару від Бікфальві м'яч потрапив у штангу, але першим на м'ячі виявився Ізворану - 0:1.

У дебюті другого тайму «Чорноморець» мав прекрасний шанс зрівняти рахунок після того, як отримав право на 11-метровий. Проте Лео Матос пробив слабо і неточно: Старцев з ударом впорався.

У час, що залишився, «Чорноморець» атакував, але забила знову «Волинь». На 77-ій хвилині Бікфальві знову пробиває, але на цей раз м'яч залітає в «дев'ятку» воріт «Чорноморця».