Робоче місце директора виробництва Modern-Expo

Робоче місце директора виробництва Modern-Expo
Програма "Робоче місце" потрапила на виробництво торгівельного обладнання від Modern-Expo , де працює понад дві тисячі людей.

Екскурсію заводом одного з найбільших роботодавців Волині для нас провів начальник департаменту виробництва цього підприємства Ігор Мордас, який показав, де і як виготовляється їхня продукція.

Куди Модерн-Експо експортує свою продукцію, як потрапити до них на роботу та про секрети успіху компанії ви можете подивитись у свіжому випуску програми "Робоче місце".


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ігор молодець.
Відповісти
якби все ж так було як на картинці...
Відповісти
Так і є, друже.
Відповісти
Все навіть краще ніж на картинці!
Відповісти
Я вам завидую, а то ходиш на роботу в неділю у свій вихідний день і це вже як норма
Відповісти
Кромберг! Модерн ходить на роботу і в неділю і в суботу і на свято. Не заздри
Відповісти
Це тераріум, а не завод. Простих людей там мають ні за що.
Відповісти
В 2013 году из 15000 кассовых боксов 12500 ушло в Россию.Теперь это можете забыть.
Відповісти
Ще б згадав 1913-й
Відповісти
Ігарьок норм чувак, а решта гниль
Відповісти
Толік Стернічук теж добра людина.
Теж починав з робочого в цеху. І особливо і не зіпсувався ставши кеівником.
Відповісти
Гнилі багато.. Такої як вухатий Іван.
Відповісти
Герасимик?
Відповісти
чесно кажучи це все що показують дуже красиво.правди там є для дядька брата свата.якщо ти простий і нікого там не маєш.не має чого там робити.в"язниця.
Відповісти
Ігарьок справді хороша людина.бо він з досвідом.а та вся шантрапа малолетня зелень пузата. а не начальники.їм оголошення на стовбах клеїти максимум
Відповісти
Так, є трохи малолєток тугодумних...
Відповісти
Все круто! Все супер! Всім фешн!)
Бренди рулять!)
Відповісти
Бренди розсаднік бардаку
Відповісти
Виробнича алкашня - розсаднік бардаку.
Відповісти