Магазини, кав’ярні та будівництво – у який малий бізнес готові інвестувати українці. ІНФОГРАФІКА*

Магазини, кав’ярні та будівництво – у який малий бізнес готові інвестувати українці. ІНФОГРАФІКА*
Торгівля непродовольчими товарами у квітні стала найбільш затребуваною для інвестування українцями малим бізнесом.

Про це свідчить статистика залучення народних інвестицій для розвитку малого бізнесу та підприємництва за допомогою платформи «Кредити українському бізнесу» kub.pb.ua, - повідомляє прес-служба ПриватБанку.

У першій п’ятірці – продуктові точки, виробничі підприємства та компанії, що займаються виготовленням і продажем будматеріалів.

Серед проектів, які на сьогодні заявлені в сервісі «КУБ», лідирують малі підприємства та підприємці, що займаються виробництвом товарів. У трійці лідерів також торгівля непродовольчими товарами та будівництво.


Як повідомили в ПриватБанку, за перший місяць після запуску сервісу «КУБ» гроші на розвиток бізнесу отримали майже 100 підприємців на суму понад 13,2 млн грн. Уперше в сучасній українській історії гроші на розвиток справжнього малого бізнесу – невеликих магазинів, сімейних кафе, пралень і СТО – дають звичайні люди, які користуються послугами цих же магазинів або пралень.

«Завдяки новим сервісам мікрокредитування велика кількість тих, хто через зміни в економіці не можуть знайти роботу в традиційних галузях, спробують створити власний бізнес, щоб утримувати себе та сім’ю, – зазначає Олександр Ніколенко, керівник напрямку «Малий і Середній бізнес» ПриватБанку. – А головне, що «КУБ» стане для підприємців гарною школою ведення бізнесу, адже банк планує надавати консультаційну підтримку учасникам проекту на всіх етапах його реалізації».

За допомогою сервісу будь-який легальний підприємець зможе розповісти про свій бізнес і залучити інвесторів для його розвитку. Зацікавлені в залученні інвестицій підприємці та підприємства (ресторани, булочні, шевські майстерні, фотостудії, магазини одягу тощо) можуть самі виставити на майданчику заявки на отримання фінансування до 300 тис. грн, причому в заявці можна не тільки презентувати бізнес і плани його розвитку, а й надати додаткові бонуси та знижки для майбутніх інвесторів.

Доходи інвесторів у рамках нового проекту будуть вищі, ніж пропонують банківські депозити, за рахунок прямого інвестування в бізнес (без посередництва самої фінустанови). Інвестиції можна перерахувати з будь-якої банківської картки, а дохід у розмірі 25% річних буде виплачуватися щомісячно на картку.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 1
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ага, при інфляціі більше ніж 40% кожний, хто інвестує під 25% буде в мінусі.
Відповісти
Останні новини
Магазини, кав’ярні та будівництво – у який малий бізнес готові інвестувати українці. ІНФОГРАФІКА*
11 травень, 2016, 07:47