Савченко: «Я мушу стати президентом України»

Савченко: «Я мушу стати президентом України»
Депутатка Верховної Ради від партії «Батьківщина» Надія Савченко переконана, що політичну систему в Україні можна змінити лише зверху. Саме тому вона сказала, що мусить балотуватись у президенти України.

Про це вона сказала в інтерв’ю Deutsche Welle.

На запитання про президентські амбіції Надія Савченко відповіла, що вважає такий розвиток подій радше необхідністю. «Я відповідала, що не хочу, але я відповідала, що можу. А тепер я, напевно, відповім, що, швидше за все, вже мушу», – сказала вона.

За словами Савченко, вона не виключає необхідності періоду диктатури.

«Щоб змінити повноваження Президента, структуру країни, закони перезапустити, щоб вони діяли для людей, побороти корупцію – треба стати таким диктатором, який має все в своїх руках. Для того, щоб повернути цю владу народу і зробити так, щоб більше ніколи владу в народу не забрали», – сказала вона.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ось до чого доводить фронтовий клімакс
Відповісти
Мусово Надійку видати заміж перед президентською каденцією.
Мо` яке Моторило їй до вподоби буде.
Дівка з приданим.
Відповісти
Україні потрібна розумна диктатура, адже тільки вона зможе навести порядок. Якщо це не можливо з демократією, то іншого виходу немає. Питання тільки в тому чи зможе Савченко справити всі свої задуми. Бо керувати літаючими засобами це одне, а бути на чолі держави це зоісім інше.
Відповісти
Тимошенко спонсор
Відповісти
Тимошенко саму спонсорують
Відповісти
Це ж треба в одній партії одні ідіоти з клімаксом
Відповісти
Підримую на посаду президента ОРДЛО. Скоро вибори.
Відповісти
Так я не поняв! На Майдані студентів та Небесну сотню хіба не за демократію били-вбивали? Плоди революції все потворніші і потворніші.....
Відповісти
А це Вас дивує? Це закономірно. "Революцію роблять романтики-плоди пожинають пройдисвіти"-це європейськє висловлювання. Подібна думка в Азії-"Той хто посадив каліфа на трон-сідає на кіл. А місце біля трону займає лукавий царедворець"(Гарун-аль-Рашид)
Відповісти
Якщо людина повідір'я гарно замітаює то це ще не означає, що може Вона бути міністром Житлово комунального господарства ...
Відповісти
Вона права в тому, що наводити порядок треба зверху, саме від головних держпвних діячів залежить порядок, з теперішніми керманичами держави толку нема нажаль
Відповісти
"Президентом" палати №6.
Відповісти
І тільки палати #6
))))))))
Відповісти
же була - пережили. Переживемо і оскаженілу президентшу...
Відповісти
По перше-вона не льотчиця,а наводчиця....Це та людина,яка коригувала вбивство мирних громадян.Нехай пыде туди,звыдки прийшла...Не встигла вийти з казематыв,як відразу себе представила президентом....Це вже люди не смішно...
Відповісти
Смерть російським окупантам України!
Відповісти
Люди втікайте з дурдому! Премєр без освіти, голова В Р психічнохворий, президент гермофродіт д порушенням психіки!
Відповісти
Спочатку Надійку потрібно вилікувати
Відповісти
До клімаксу Надії ще далеко. Те що нерви у неї не в порядку то це і не дивно після пережитого. Ви би шановні губи б то позтулювали. Не кожен може пережити голод і прирікти себе на голодну смерть. А чим чорт не шуткує. Може і наведе толк. Якщо не приберуть.....
Відповісти
"...то щетилился как йож,он над нами издевался,но сумашедший,что возьмеш"-В.С.Висоцький.Геніальна людина.
Відповісти
співчуваю Надії за проведений час за гратами, але до президенства воне не доросла -- амбіції без знань і освіти не показник розсудливості. Шановні, пора з цією істерією закінчувати !
Відповісти
Куди психіатри дивлятся? УКРАЇНА КАРАУЛ!
Дійсно це вже тема не для жартів, вже не за себе а за дітей переживаю
Відповісти