Люблін передав Луцьку 20-річний тролейбус. ФОТО

Люблін передав Луцьку 20-річний тролейбус. ФОТО
Люблінське підприємство міського транспорту передало Луцькому підприємству електротранспорту тролейбус, який пустять на маршрут приблизно через 2 тижні.

Про це йшлося 25 вересня під час презентації тролейбуса.

За словами мера Луцька Миколи Романюка, тролейбус зроблений у 1991 році. Його пробіг - 800 тисяч кілометрів. Переправлення його через митницю коштувало 65 тисяч гривень.

Проте новий тролейбус коштував би 1,7 мільйона гривень. Тож таку угоду мер вважає вигідною.

«Послужить нам кілька років», - зазначив Романюк.

Директор ЛПЕ Іван Грицанчук зазначив, що в Любліні оновлюють повністю парк тролейбусів, тому 10 тролейбусів мають передати в Луцьк за символічною ціною. Разом із кожним тролейбусом передадуть технічну документацію на нього і навіть запчастини за мінімальною ціною.

За його словами, цей тролейбус буде 43-м, який виходитиме на маршрут. На якому маршруті він їздитиме, ще не вирішили.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Всё ненужное - на слом, соберём металлолом!
Відповісти
для колекції - непоганий екземпляр)
Відповісти
їм цей хлам напевно дешевше нам передати ніж утилізувати.
Відповісти
Такого за моєї каденції ніхто б не допустив і близько. Я тільки за нове, ця енергетика негативна яка накопилась в даному транспооті буде виходити з нього і розгулбвати по місту.
Відповісти
на навіщо нам такий???? чи неам своїх таких бракує, чи що.. - це тупо.....
Відповісти
лучше, чем ничего
Відповісти
Браво! Залишилось ще 9! Тролейбуси однозначно в кращому стані ніж наші ЗіУ. Він майже як новий. Головне щоб за тролейбусом був приписаний водій і все буде добре! А пустити потрібно на 1 маршрут, так як 2-ок більше 1-ок
Відповісти
2-к і 1-к одинакова кількість - по 7 штук у будні.
Відповісти
Тут просте порівняння, без політики - Шиба нові тролейбуси з нашого заводу купляв, а Романюк б/ушні з Польщі завозить! :)
Деградація однако!!!
Відповісти
Якби Шиба надто багато всього в кредит не накупляв, то в Романюка не було в портеби б/у брати
Відповісти
А Палице слабо парочку хороших троллейбусов для "родного" города подарить? Это наверное дешевле будет, чем заказывать "чернуху" в СМИ и на занудные и не честные биг-морды! Уж реклама на подаренном тролейбусе гораздо эффективнее будет! А от этих биг-морд уже тошнит, как-бы это 28-го боком кандидату не вылезло!!!
Відповісти
Ви знаєте в якій жо/і депо із-за автобусів та куплених тролейбусів? ВОНИ ОФОРМЛЕНІ НЕ НАПРЯМУ З ЗАВОДОМ, А ЧЕРЕЗ КИЇВ.
Саме це втянуло їх в величезні борги і людям не платять зарплати за 3 місяця
Відповісти
на польском тролямбусе в Евросоюз!
Відповісти
на иаршрут 3-а надо его поставить!
Відповісти