вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Додати запис

У Луцьку відбулась міні-сесія Європейського молодіжного парламенту

12-13 вересня до Луцька завітали представники Європейського молодіжного парламенту задля того, щоб привернути увагу учнів та студентів місцевих навчальних закладів до сучасних політичних, соціальних та екологічних проблем.
Нагода приймати гостей з різних міст України, а також з Білорусії та Португалії випала Лінгвістичній гімназії №18. З самого Луцька до роботи сесії долучились близько 50 делегатів, переважно з 4-ї та 18-ї гімназій, а також СНУ та ЛНТУ. Виявили активність екологічний відділ Луцької міської ради та обласне управління освіти.
Учасників міні-сесії було розділено на 4 комітети («TRAN», «DROI», «ENVI», «CULT»), кожен з яких отримав окрему проблему до обговорення та пошуку шляхів її вирішення. Кожен з комітетів затверджував свою резолюцію, яку у другій день сесії було представлено та захищено на заключній асамблеї.
Головною темою «TRAN»-комітету було забруднення повітря вуглекислим газом, розглядались саме шляхи зменшення шкідливих викидів за допомогою використання біо-палива та інших екологічно-чистих продуктів. Делегати з комітету «ENVI» обговорювали тему екологічного мислення на освітніх рівнях. Комітет «DROI» був присвячений проблемі абортів та правам жінок в таких ситуаціях. Основним завданням «CULT» був пошук можливих вирішень проблеми дискримінації представників сексуальних меншини (міжнародний рух LGBT).
Усі учасники, делегати сесії виявили неабияку активність та небайдужість до проблем сьогодення. Під час сесії було зареєстровано кілька нових членів Європейського молодіжного парламенту в Україні.
Якщо Ви молодий креативний активіст, Ви цікавитеся різноманітними соціальними, культурними та екологічними проектами і Вас хвилюють проблеми сучасного світу – приєднуйтесь до спільноти Європейського молодіжного парламенту!

Долучайтесь до EYP в соціальних мережах:
http://vk.com/eyp_ukraine
https://www.facebook.com/eyp.ukraine
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 1
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
"Основним завданням «CULT» був пошук можливих вирішень проблеми дискримінації представників сексуальних меншини (міжнародний рух LGBT)."

Це луцьких дітей вчили любити геїв, лесбіянок та інших збоченців?
Відповісти