Нардеп Палиця заперечує, що був серед «путчистів»

Нардеп Палиця заперечує, що був серед «путчистів»
Народний депутат Ігор Палиця 4 квітня не був присутній на зборах народних депутатів, які відбулися у приміщенні Верховної Ради на вулиці Банковій,6-8 – запевнив помічник-консультант Палиці Олександр Товстенюк.

Таку інформацію Товстенюк надав журналістам ВолиньPost після того, як у пресі з’явилися списки депутатів, які взяли участь у цих зборах.

Нагадаємо, у Верховній Раді ці збори назвали «пленарним засіданням Верховної Ради», а представники опозиції – «спробою путчу».

У цих зборах взяли участь депутати фракцій Партії регіонів, Комуністичної партії та частина позафракційників. «Для участі у засіданні зареєструвалося 244 народних депутатів», - йдеться у повідомленні на офіціном у сайті Верховної Ради.

Видання Українська правда з посиланням на прес-службу парламенту, оприлюднило поіменні списки цих депутатів. Серед них – позафракційний нардеп Ігор Палиця.

«Ігор Петрович у той час, коли відбувалося засідання частини депутатів Верховної Ради на вулиці Банковій, знаходився у залі засідань Верховної Ради на Грушевського,5. І саме там зареєстрована його картка. Більше ні під якими документами він підписи свої не ставив», - заявив 5 квітня Олександр Товстенюк.

При цьому помічник нардепа уточнив, що той наразі не знає причини, чому його прізвище опинилося у списку.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: Палиця
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Він і на голосуванні за закон про мови "не був", але картка голосувала. Брехло. Нехай напише заяву в секретаріат ВР.
Відповісти
гнати його тра в шию!
Відповісти
Товстенюк- косультант і помічник!!!!!!! Ігор Палиця : або розумник дурня з дурника робить або в дуба врізався.
Відповісти
Гарні коментарі..
Відповісти
То може спробуй погони. Ти лише г.... по трубах женеш.
Відповісти
буде нагода і погоню, а ти так і залишишся дуполизом безхребетним.
Відповісти
не вірю.
просто не вірю.
це вже проходили, голосував не я, а картка моя чи дивні телепортації підчас відрядження за кордон і в той же момент поданням якогось законопроекту.
якось не вчитесь, ті самі граблі.
Відповісти
Те, що його не було там, нічого не значить. Палицю нагнуть, коли треба. Як нагнули за Азарова, за мову... Просто хочеться вірити, що у вирішальний момент він буде з громадою Луцька.
Відповісти
хочеться вірити?
вже повірили. що змінилось?
ситий голодного не розуміє, мільонеру проблеми простого люду також не зрозуміти.
досить вірити, треба діяти.
Відповісти
Палиця - молоток.
А як там Мартиняки,Єрємєєви, Івахіви?
Відповісти
да, лбом гвозди забивать можно...:)
Відповісти
Палиця - молоток.
А як там Мартиняки,Єрємєєви, Івахіви?
Озирались на чотири сторони при голосуванні руками, голови в шиї повтягували. Думали, що їх не покаже телебачення і народ не побачить. Все показали...
Відповісти
Гидко дивитися на такого циніка і брехуна!
І сумно що стільки лохів з вумним виглядом йшли голосувати за цього карманного тузика. Це отжалованая с барского плєча "грєчка", ще вилізе боком і вам і нам, і нашим дітям.
Відповісти
ти це так званому психіатру напиши, а то воно тут такий срач розвело,що жах, може дійде до недоумка "де раки зимують"!
Відповісти
Хворо, крім вас, лікарню в Ліпінах більше ніхто не цікавить.
Відповісти
Я дуже рада, що в мене є таємний залицяльник, але, соррі, неаадекватам ен місце поруч зі мною...,Вам таки пора ліки прийняти,Ви, мабуть, так вночі билися голоовю об стіну,що призабули це зробити!
Відповісти
те що вибрали депутатом палицю говорить про що? про те що ви хохли - дебіли. На вічні часи бидлота безмізкова...
Відповісти
вчені довели, що людей, які здатні аналізувати події у суспільстві та робити адекватні висновки лише...15% від усіх.
інші керуються емоціями та тимчасовими оцінками подій, тобто поверхнево.
в народі це зветься - дурень думкою багатіє. так от цих людей 85%.
що практично і підтверджують вибори.
Відповісти