«Волиньбаскет» не впорався з «Торнадо»

Луцький «Волиньбаскет» двічі програв одеському «Торнадо».

Матчі відбувалися 10 та 11 квітня в Одесі.

В обох поєдинках волиняни до останнього мали шанси на перемогу.

Так, 10 квітня лучани програли суперниками лише 8 балів - 84:76. Одесити перемогли лише через дуже вдалу другу чверть, яка завершилася з рахунком 35:22.

У другій грі «Волиньбаскету» не вистачило два пункти, щоб святкувати. Гості дуже добре зіграли в другій чверті (14:24), але очкового запасу не вистачило для перемогу.

Після програшу в обох матчах волиняни займають 4 місце в турнірній таблиці Вищої ліги, маючи в активі 52 пункти.