Луцьк прибирали від сміття. ФОТО

Луцьк прибирали від сміття. ФОТО
Луцьк приєднався до акції «Зробимо Україну чистою!» - місто прибирали від сміття у різних районах.

Акція «Зробимо Луцьк чистим!» відбулася 26 квітня.

За словами голови правління громадської організації «Молодіжна платформа» Захара Ткачука, місто розділили умовно на 12 зон, в кожній із яких був свій координатор.

Учасники зосередили свої сили на прибиранні парків. До акції приєдналися волонтери - музиканти, небайдужі мешканці, депутати, журналісти, студенти і їх викладачі тощо.

Акція розпочалася о 12 годині. Учасники збирали сміття у різні пакети: пластик і скло окремо від іншого.

Скільки вже зібрали сміття, поки не підрахували. Нагадаємо, під час аналогічної акції в Луцьку у 2012 році вивезли 500 пакетів сміття по 120 літрів кожен.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Нічого толком і не прибрали свині!!!!
Відповісти
Хлопець з Флайзи на усіх прибиранняхю от завзятий. чи фотограф - його корєш. Анонсів забагато - прибирання якесь дитяче. З.Ткачук дуууже полюбив "піар-системи" - з мухи дуємо кольорового слона....
Відповісти
Слони стали трендом поліської культури)
Відповісти
Через пару дней опять рагульня нагадид.
Відповісти
а чому руками, а де граблі, віники? зібрати два-три папірці і зо два десятки пляшок - це не означає зробити місто чистим...хоча і це непогано, хоч перед Пасхальними святами побуде декілька днів чистим, а потім знову...
Відповісти
Летом, осенью сами нагадят, а потом "героически", с пиаром убирают свое лайно!:) Хороший ход!:)))
Відповісти
По собі судите, шановний?))
Відповісти
То шо прибирати не треба? треба сісти і засратися по самі вуха? Якась така логіка тупа, "нащо прибирати якшо всеодно нагадять"
Відповісти
А чтобы такого "глобального" прибирання не было, нужно изначально не ср...ть!!! ну а теперь вперед и с пестней!:)))
Відповісти
А Ви що робите - прибираєте чи "засираєте"? Бо словами то друге. А від слова до діла недалеко
Відповісти
Така крута реклама була... а в активі у вас тільки 5-6 чолові крибирало! ммдя...
Відповісти
Ініціативні приберання це справа хороша і корисна,бо в нас бачте відсутня будь-яка діяльність ЖКГ і усі тереторії,що в їхньому розпорядженні благоустрою,давно б зігнивали в кілометрових звалишах сміття,як би не допомога постороніх)
Але мене більше вражає отой ОБЕЛІСК СЛОНА,кольру детячої несподіванки,який розташований в глухому загашнику міста...
Що ця африканська тварина робить в обласному центрі ПОЛІССЯ і ЩО вона СИМВОЛІЗУЄ?????????????????????????????????????
І кому вдарила така "генеальна " ідея в голову нарядити той безглуздий памятник в шерстяні вязані мєха з начосом по коліна,видно,щоб йому ноги не крутило від сурового сирого волинського клімату,бо то ба не афрека тобі..І що ще більше дивує задіяні до цієї "важливої" роботи МОДЕРНІЗАЦІЇ скульптури кілька десятків лучан з різних громадських організацій на чолі туристичного центру,якому видно більше зайнятись нічим,як таким абсурдом
Відповісти
А сегодня "цю африканську тварину" еще и... "оденут" :)))
Відповісти
Галімі понти!!!!! рекламу таку зробили а прийшло три-чотири людинидеж ваша команда
Відповісти
Ти тундра, на фотках лиш одна з точок де проходило прибирання! не знаєш то не тявкай! Ніхто не винний шо люди не хочуть помагати місту в якому живуть, ніхто не винний шо людям подобається сидіти в тому бруді і сидіти чекати поки прийде хтось інший і зробить все за них! До чого це все взагалі? хтось старається як краще зробити для людей, а вони ше й недовольні!!! Козли.
Відповісти
Ви всі "свінота нєобразованая" - замість того, щоб гадити на вулицях і в коментах пішли би й поприбирали трохи за собою! Нема на вас Сраліна!
Відповісти
А я не мусорю и мне за себя не стыдно, а кто нас...л - тот пусть и убирает, я за кого-то не собираюсь!!!
Відповісти
шо ви все срете і всім недовольні?пішлиб самі допомогли!
а посипати всіх гавном всі можуть
Відповісти
А щоб не смітити - ніхто не може?! Ото така культура, а ще краще жити хочете? То з себе почніть, з малого - не смітити перед носом!!! Тоді і закликів до прибирання меньше буде!:)
Відповісти
Молодці що прибирали! Якби я знала - то долучилась би, а то щось упустила.
Відповісти