Лучанин посів друге місце на чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате

Спортсмен Луцької міської федерації кіокушинкай карате Фрунзік Королік посів друге місце у чемпіонаті Європи.

Про це повідомляє Суспільне, посилаючись на повідомлення обласного управління у справах молоді та спорту.

Ковельчанин виборов срібну медаль в абсолютній ваговій категорії серед молоді. Чемпіонат Європи із карате відбувся в місті Софія в Болгарії, участь у ньому взяли 502 спортсмени із 22 країн світу.

Збірна України посіла друге місце у загальному заліку та отримала 40 медалей: 8 золотих, 12 срібних та 20 бронзових нагород.