Луцький Євромайдан готується до нічного штурму

Луцький Євромайдан готується до нічного штурму
Вночі наметове містечко прихильників Євроінтеграції можуть знести.

Про це співорганізатор Євромайдану в Луцьку Юлія Грищук пише в групі "Євромайдан Луцьк" в Facebook.

"АЛЯРМ! АЛЯРМ! АЛЯРМ! Революціонери! Можливий штурм нашого Євромайдану у Луцьку! Потрібна буде допомога, прийдіть всі хто може сьогодні вночі до Театральної площі, нам повідомили, що дали наказ знести наметові містечка і придушити повстання", - пишуть вони.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 14
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
в яких соцмережах? які організатори?
самі придумали собі тему?
Відповісти
((((((((Думаю дій міліції проти наметів не буде))))))))
((((((((((((( Бо кому треба загострення?)))))))))))))))
((((((((((((((((((((((((ЛЮДИ)))))))))))))))))))))))))))
((((((((((((((((((Усе буде добре)))))))))))))))))))))))
((((((((((((((((((((((((але))))))))))))))))))))))))))))
(((((((((((((на майдани виходити треба)))))))))))))))))
Відповісти
оті ледаща повстанці - то я папський нунцій!
Відповісти
Інформація не перепровірена, але з кількох джерел поступали такі повідомлення, що є вказівка. Навіть стабільні джерела у МВС відмовляються коментувати чи говорити на цю тему.
Відповісти
Алярмизм - у психології тривожний або панічний емоційний стан, що є негативною реакцією людини або групи людей на стан справ в сьогоденні і майбутні перспективи. Щось запізднились з своїм alarmom, бо такі верески традиційно притаманні лише для мобілізації істериків в ситуації повної апатії людей на театральне дійство.

Загуділи мертві бджоли,
Раком свиснули дівки...
Ми не бидло, а гринджоли,
Не козли, а козаки

Лине пісня гарна й нова,
Барабани б'ють в строю
Бузина цвісти готова
В європейському краю

Добрий дядько із Брюсселю
Дав нам батьківський наказ -
І від Сяну і до Дону
Загуло, як в перший раз

Воріженьки крутять дулі
Ми ж майданом йдем вперед!
Під спідницею у Юлі
Козаки шукають мед...

Гей, Майдан, агов, країно -
Прапор в руки - і махай!
Щоб не вмерла Україна,
Краще розум, помирай!
Відповісти
Чому Невловимого Джо не можуть спіймати ?
Тому що він нах нікому не потрібен !
Відповісти
та кому ви нах потрібні!!! ЙШЛИ БИ КРАЩЕ ВУЛИЦІ ПРИБИРАТИ... РЄВОЛЮЦІОНЄРИ БІСОВІ..
Відповісти
Кому ви потрібні!:) Снігом замете, морозом "пригріє" - самі розійдетесь! Краще толком прочитайте документ який збирались у Вільнюсі підписувати!:)
Відповісти
так вони читати не вміють
Відповісти
Це в стилі підгузників. Вони полюбляють вигадувати репресії проти себе.
Відповісти
як же ви зае..... нічього скоро самі позамерзаете
Відповісти
Гузя зробіть вартовим чи він тільки язиком вміє хлопати?
Відповісти
Моє ім"я їм закоротке, щоб написати правду про користувачів-коментаторів. Тупі не прикрашають видання!
Відповісти
ой, думають, що це київський майдан, і їх розганяти будуть)))) наївні) кому вони треба?!)
кожна жаба думає, що вона моторний човен)))))
Відповісти