Євромайдан не здається: на Волині оголосили тотальну мобілізацію

Євромайдан не здається: на Волині оголосили тотальну мобілізацію
У неділю о 12:00 у Києві на Майдані Незалежності планують провести масштабну акцію протесту. Окрім того, у Луцьку того ж дня о 13:00 на Театральному майдані відбудеться народне віче "Ні - диктатурі!".

Програму Євромайдану у Луцьку скасували – віднині тут відбуватиметься лише он-лайн трансляція з Києва.

Про це повідомили організатори Євромайдану на Волині.

"Усіх, кому не байдуже те, що відбувається в країні, хто проти свавілля і "бєзпрєдєлу", які продемонструвала українська влада, ми закликаємо взяти участь у акції протесту, яка відбудеться у неділю в Києві на Майдані Незалежності», - йдеться у повідомленні.

Євромайданцівці просять людей добиратися до Києва власним або громадським транспортом. Хто готовий взяти собою пасажирів – нехай звертається до організаторів Євромайдану на Театральній площі у Луцьку.

Окрім того, тут організовують доїзд. Усіх, хто готовий їхати на акцію протесту до Києва, просять звертатися на Євромйдан у центрі Луцька.

Окрім того, у комітеті заявляють по гостру нестачу ресурсів. Тому тут просять представників бізнесу й усіх небайдужих допомогти коштами.

«Режим нарешті продемонстрував своє справжнє обличчя. Але в цьому і його слабкість: якщо ми вийдемо сотнями тисяч: їм нас не зламати. На нашому боці правда. А значить – і сила», йдеться у заклику євромайданців.

Нагадаємо, в ніч на суботу, 30 листопада у Києві на Майдані Незалежності міліція з застосуванням сили розігнала учасників Євромайдану.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
У всьому винна влада - Не можна було допускати цю вакханалію у центри Київа, а виділити для цього наприклад Харківський массив у Киеві, так само і у Луцьку - цей євромайдан треба било организовувати десь біля цукрового заводу, а в нас влада нерозворотлива, треба діяти на опереження... Тому зараз і будуть розгоняти , бо мешканці навколишних будинків вже скаржаться на гомін та сморід - усе навколо заср...ли та засц...ли. А біля цукрового можно мітингувати скільки завгодно. СЛАВА УКРАЇНІ !!!
Відповісти
Убейся, чмо.
Відповісти
Чекаю тебе біля цукрового заводу...Вже!Залиш родичам,якщо вони у тебе є,посмертну записку - втопився у громадському туалеті на вокзалі.
Відповісти
Пора і в Луцьку огородити дротом площу і готовитися комунальникам до Нового року, який зустрінуть наші щасливі діти які будуть жити в Тайожному союзі Путіна. Залити усю Україну під каток новорічний
Відповісти
на палю!
Відповісти
І на такого Іссу знайдеться свій Кварцяний. "Дотепник" знайшовся.
Відповісти
про такий розвиток подій я написав три дні тому.
а ви хороводи водили.
міліція з народом...
як би міліція була з народом, то захищала би народ, а не бандитську владу та тітушок.
мент так прямо журналісту, якого били тітушки, і сказав, а що ми можемо зробити?
варінти:
звільнитись з мвс
захистити громадянина, як клявся присягою
дістати наган і постріляти тітушок
застрелитись самому, а що робити?
Відповісти
Міліція ніколи не була з народом ,туди набирають людей які працювати не хочуть ,всяку бидлоту ,по одинці вони боягузи ,а групою великі героі ,останні подіі в Києві тому приклад.
Відповісти
не треба говорити про всю міліцію, там є шакали,без сумніву, і
останні подіі в Києві, тому приклад, але є там багато людей у яких є честь і совість!!!і я на них надіюся...
Відповісти
"звільнитись з мвс"
"дістати наган і постріляти тітушок
застрелитись самому, а що робити?"
А сім'ю міліціонера ти будеш кормити? Ті хто у 2004-майдан влаштували, багато нагодували?:)
Застрелься сам з такими гаслами!!!
Відповісти
Хороший мусор - дохлий мусор. Мусор не людина - а біомусор.
Відповісти
Чого бємося в істериці, панове? Всі ж хотіли євроінтеграції. Янукович інтегрувався. Він привіз з самміту детальну інструкцію, як по-європейськи і по-американськи діяти стосовно протестантів.
Демократя в дії (Франція. Париж. Весна 2013).
http://www.youtube.com/watch?v=GH4G0NfiSuI
Відповісти
тотальну дупу...
Відповісти
тотальну дупу...
Відповісти
Міліція - це добровільне формування. У нас саме поліція.
Поліція завжди служить тому, хто їй платить. Тільки не треба згадувати про платників податків...Податок - це данина переможцю, а не добровільні пожертви. Спробуйте не платити податки і переконаєтесь у цьому самі. Це по-перше.
По-друге, коли на нас напав вермахт, ніхто не дивився, чи ті солдати виконують свій обов'язок, чи у них сім'ї з дітьми, яких потрібно годувати, а просто вбивали ворогів, захищаючи Вітчизну.
У когось іще лишились сумніви в тому, що менти - вороги?
По-третє, організатори це хто? Де конкретні вимоги та план дій? Такими безглуздими акціями ви вб'єте в народу надію та бажання діяти в майбутньому.
Відповісти