Волинянин переміг на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування

Андрій Марчук з Боратина завоював золоту і бронзову медалі на Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування.

Змагання зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях відбулись 19-21 квітня в Києві, пише Суспільне.

У них взяли участь понад 600 спортсменів із 18 областей України та Києва.

Спортсмени були представлені у вікових категоріях чоловіки-жінки 12-85 років. Згідно з регламентом були проведені три старти у кожний із днів – спринтових дистанцій.

Майстер спорту України, член Національної збірної зі спортивного орієнтування Андрій Марчук з Боратина під керівництвом тренерів Віталія Гнатюка та Дмитра Петрочука здобув дві медалі.

Це не перші здобутки спортсмена на чемпіонатах України цього року. В активі Андрія Марчука: чотири золотих медалі; три срібних медалі; одна бронзова медаль.

Наступні старти, які чекають на спортсмена, відбудуться на етапах Кубка світу наприкінці травня та пройдуть в Швейцарії та Італії.