Яким буде новий луцький ЦУМ?

Яким буде новий луцький ЦУМ?
У Луцькій міській раді представили проект реконструкції універмагу «Луцьк».

Як йдеться у проекті, розробленому інститутом проектування «КОМФОРТБУД», площа будівельної ділянки сягне 4188 квадратних метрів.

Якщо загальна проща приміщень зараз – до реконструкції – сягає 7716 кв. м., то після реконструкції вона сягне 11471,16 кв. м.

Депутати на сесії дозволили ЗАТ "Універмаг "Луцьк" розробляти проект землеустрою для відведення земельної ділянки. На ній хочуть облаштувати будівельний майданчик на період реконстуркції ЦУМу, встановивши там будівельник кран.

Також нагадаємо, власник ЦУМу має намір знести одну з будіввель на вулиці Степана Бандери, аби облаштувати там автостоянку.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ЦУМ
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 62
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
дольче габана, мекс, еспріт, зара, рібок)))) мммм...
Відповісти
Вот вот! Только этих "подделок" для полного счастья в ЦУМе и не хватало! :) А платежеспособность населения владельцев не интересует? Или прибыль будут получать от продажи билетов за экскурсии?! :)))
Відповісти
Да подделки будут но это лучше чем било "Цум" бил отстой
Відповісти
Мне не нравится. Внешний вид какой-то уж слишком советский. Хотя по сравнению с тем, что было, лучше уж так
Відповісти
Нехай би на зображеннях відразу намалювали, наскільки фасад нового ЦУМу буде завішений рекламними банерами. Бо це ж відомо, що після його відкриття все буде закрито рекламою до нудоти.
Відповісти
Дизайн інтер`єру треба було замовляти в студії Панда!
Відповісти
як на мене хороший інтер`єр! В любому вмпадку завжди треба брати до уваги те, що вимагав замовник від дизайнер(
Відповісти
Волынське гавно
Відповісти
Красота...
Відповісти
Мне нравится,город будет выглядеть по европейски.Скорее бы построили.Старый универмаг давно надо было реконструировать.
Відповісти
о, нарешті діти в ЦУМі не будуть губитися!!!
Їх всіх буде знайдено на...ескалаторі!!!
кататимуться!
а за це гроші братимуть?
Відповісти
буде класний!!!!!!!!!!!!!!!!!!!*
Відповісти
повна лажа:(((((((((((
Відповісти
Я так розумію, фрагмент ЦУМУ зносити не будуть (на проекті видно стару частину зі сходовими клітками без змін) - отже, висота поверхів залишиться такою як в строму цумі. Як на мене, шкода.
Відповісти
Хай краще місто розвивається,чим стоїть на місці...!
Відповісти
Нічого нового і особливого немає. Біжимо за поїздом, який вже десять років тому відїхав. Площа там досить тісна. А кількість поверхів незначна. Можна було б збільшити капіталізацію обєкта збільшивши поверзовість. Хіба що не дозволяє фундамент?
Відповісти
А мені дддддддддддддддддууууууууууууужжжжжжеееееееее сподобалося
Відповісти
тепер буде набагато краще, а то таке враження було що в СССР час живемо)
Відповісти
McDonald's ne zabud'te, bud' laska!
Відповісти
Даааааааааа)
Обов'язково!!!!!)
Відповісти
Таке враження що в СССР час і далі житимемо (((. Нічого в Луцьку нормального побудувати не можуть. Таке враження що руки не з того місця ростуть...
Відповісти
Як для обласного центу - кепсько((( А от для села зійде)
Відповісти
Підскажеш село? Я туди дуже хочу!!!
Гарний проект, все супер, як для міста з 200 тис. людей
Відповісти
Як завжди шило на мило... А підземний перехід в центрі збудують тоді, коли у всіх інших містах України будуть будувати хмарочоси такі, як в Дубаї.(для тих, хто не вкурсі перейдіть по ссилці - http://cikavo.com/article/9689.html).
Відповісти
Людішкі шо ви плетете....в любому випадку вже краще ніж було!мені понравилось...я в наш старий ЦУМ зайти боявся =)
Відповісти
Підтримую...частішеб в Луцьку пожари булоби европейське місто ...
Відповісти
ахах.
точно)
Відповісти
МАКДОНАЛЬДС
Відповісти
Проект фасаду - ЖАХ! Підхід,хоч краще ніж було раніше - кам'яний вік. Ми живемо у 21-му, так і проекти повинні відповідати часу, алеж ЦУМ аовинен "дочекатися" 22-го столітя.
Відповісти
Фасад більше б підійшов би Ж/Д вокзалу
Відповісти
А як на мене, то нічого...Щось подібне я в Празі бачила
Відповісти
Хоть бы перспективу научились рисовать.. архитекторы..)) ну и да, интересно что получим на выходе при такой-то задумке и с внесением небезызвестных обыденных упрощений ))
Відповісти
Коли він буде збудований і чи буде у ньому підземна стоянка та підземний перехід?
Відповісти
Макдак тільки не забудьте, ніяких чікенхатів і хеппі смаків, тільки макдак, тільки хардкор
Відповісти
Давно пора ,а то економлять на всьому.
Відповісти
Якийсь дуже гаргаристий.
Відповісти
Зробіть ще парковку достойну, хочаб на 200 авто! А то відвідувачі будуть хіба що з Тролейбуса. А Даі будуть поповнювати свої кишені за неправильне паркування!
Відповісти
Головне шоб Ліга спорт був!)
Відповісти
Нікому не спадало на думку що середина ЦУМа це просто копія якогось закордонного проекту і те ,що там усередині це просто фото магазинів які є там закордоном)А у нас буде як завжди все як завжди(
Відповісти
Мені б дуже хотілось щоб там були ці магазини))
Відповісти
Мені зовсім не подобаеться,якийсь він холодний.Старий був хоч затишний
а в цьому напевно буде щось схоже на ТЦ Варшавський.Говно короче!
Відповісти
гарний цум
Відповісти
з усіх "намальованих" магазинів, Сільпо буде, а от на рахунок решти..... навряд))))
Відповісти
я буду тільки в "сільпо" ходити. на ті бутіки грошей не хватить.
Відповісти
новий ЦУМ буде набагато кращим ніж попередній
Відповісти
Краще чим було
Відповісти
ЦУМ подобається, однак шкода що немає великого навісу, під яким було місце зустрічей лучан навіть в негоду.
Відповісти
КЛАС!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Старинная вещь!!! Упадочный стиль - эпоха конструктивизма 20-х г.г. Така споруда непагано підійшла б Харкову, це як раз їхня архітектура, а у Луцьку це чужа, привнесена зовні домінанта...Центральний майдан міста вона змінить кардинально. Кожний лучанин, вільно або невільно відчує дисонанс.
Відповісти
Скажіть будь-ласка,куди і до кого можна звернутись,нарахунок працевлаштування в універмаг?Дякую за вадповідь.
Відповісти
чі буде спортивни одяг наприклад:АДАДАС
Відповісти
ну незнаю чи буде АДАДАС а АБІБАС точно буде))хахаха
Відповісти
Макдональдс будет?
Відповісти
адідас нормал
Відповісти
а коли ж буде відкриття. так хочеться подивитись
Відповісти
подскажите пожалуйста когда и во сколько будет открытие ЦУМа)))
Відповісти
30.11 відкриття буде )
Відповісти
Как по мне новый ЦУМ намного лучше старого))))
Мне даже кажется что если бы он не сгорел то его таким красивым и не построили!!
Відповісти
Як на мене зовсім не погано, до того ж краще ніж було!!!! Хотілося б,щоб і одяг був брендовий якісний і обслуговування на вищому рівні і ціни доступні, не такі як в "Юванті" на те лахміття, що продається! Луцьк треба робити європейським містом!!! )
Відповісти
А мені не подобається новий ЦУМ. Набридли ескалатори, думала, хоч в Луцьку їх не побачу. В бутіках ціни космічні, та й дизайн не дуже... Раніше було краще.
Відповісти
В общем красиво отстроили, но чем то на Ж/Д вокзал похож :)
Відповісти