На Волині потонув школяр

На Волині потонув школяр
У місті Рожище на місцевій водоймі сталася трагедія – загинув підліток, учень старших класів.

Нещасний випадок трапився по обіді у середу, 24 червня, повідомляє Район.Рожище.

За попередньою інформацією, хлопець відпочивав біля водойми разом з іншими дітьми та пішов купатися.

Розповідають, що підліток заплив занадто далеко від берега й не зміг самостійно повернутися. На місце події викликали рятувальників.

Однак врятувати дитину не вдалося. Працівники екстрених служб дістали з води тіло загиблого. Обставини трагедії встановлюють правоохоронці.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.