У Луцьку почали працювати вуличні душі
У Луцьку запрацювали вуличні душі та системи туманоутворення, які допомагають легше переносити спеку в найгарячіші дні літа.
Про це повідомляє секретар Луцької міської ради Катерина Шкльода.
Освіжитися можна на майдані Братський міст, проспекті Волі біля фонтану «Квітка», Київському майдані, Театральному майдані (запрацює завтра) та на головній алеї в Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.
Усі системи перевірили та підготували до роботи. Особливо актуальними вони будуть напередодні вихідних, коли синоптики прогнозують пікові температури.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Про це повідомляє секретар Луцької міської ради Катерина Шкльода.
Освіжитися можна на майдані Братський міст, проспекті Волі біля фонтану «Квітка», Київському майдані, Театральному майдані (запрацює завтра) та на головній алеї в Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.
Усі системи перевірили та підготували до роботи. Особливо актуальними вони будуть напередодні вихідних, коли синоптики прогнозують пікові температури.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
Останні новини
У Луцьку почали працювати вуличні душі
Сьогодні, 01:15
25 червня на Волині: гортаючи календар
Сьогодні, 00:00
Скільки лучан звернулися до лікарні через нестерпну спеку. ВІДЕО
24 червня, 21:57
