Лучанин увійшов до складу збірної України зі стрільби з лука

Лучанин увійшов до складу збірної України зі стрільби з лука
Лучанин Олександр Димарчук увійшов до складу збірної України зі стрільби з лука.

Про це пише Суспільне.

Його відібрали за результатами виступу на чемпіонаті України-2026 серед юніорів U21 та кадетів U15, який тривав у Львові впродовж 17-20 червня, про це повідомили у клубі стрільби з луцка "Луцькі соколи".

Олександр Димарчук в складі збірної представлятиме Україну на Чемпіонат Європи, який відбудеться 20-26 липня в Римі.

Що відомо про Олександра Димарчука

В січні 2024 Олександр Димарчук потрапив у топ-10 найсильніших кадетів України, а на початку березня став переможцем Чемпіонату України зі стрільби з лука в приміщенні серед кадетів у місті Черкаси. Хлопець має звання майстра спорту України зі стрільби з лука.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.