На Волині відпочивальники знайшли в озері протитанкову міну. ВІДЕО
У селі Озеро на Волині старт купального сезону цього року супроводився небезпечною знахідкою – у місцевому озері виявили протитанкову міну часів Другої світової війни. На місце оперативно викликали поліцію та вибухотехніків.
Про це йдеться у сюжеті телеканалу «Аверс», - пише ВСН.
Небезпечний предмет просто у воді помітили місцеві жителі. Один із очевидців, Андрій, розповів, що одразу зреагував і повідомив правоохоронців.
За його словами, вибухотехнічна служба прибула швидко, територію оперативно огородили та провели всі необхідні заходи безпеки.
«Щойно побачив підозрілий предмет – одразу викликав поліцію. Хлопці приїхали швидко, все чітко локалізували, оформили як слід», – зазначив чоловік.
Водночас місцеві мешканці кажуть, що подібні знахідки тут не є рідкістю. Із початком літа та підвищенням рівня води старі боєприпаси періодично «спливають» на поверхню.
«Як починається купальний сезон, вода в озері падає або рухається, і тут знову знаходять – то снаряди, то патрони, то міни. Колись тут були бойові дії, і земля досі “віддає” своє», – розповідають місцеві.
Через регулярні випадки виникає питання щодо необхідності повного обстеження та очищення території водойми від вибухонебезпечних предметів.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Про це йдеться у сюжеті телеканалу «Аверс», - пише ВСН.
Небезпечний предмет просто у воді помітили місцеві жителі. Один із очевидців, Андрій, розповів, що одразу зреагував і повідомив правоохоронців.
За його словами, вибухотехнічна служба прибула швидко, територію оперативно огородили та провели всі необхідні заходи безпеки.
«Щойно побачив підозрілий предмет – одразу викликав поліцію. Хлопці приїхали швидко, все чітко локалізували, оформили як слід», – зазначив чоловік.
Водночас місцеві мешканці кажуть, що подібні знахідки тут не є рідкістю. Із початком літа та підвищенням рівня води старі боєприпаси періодично «спливають» на поверхню.
«Як починається купальний сезон, вода в озері падає або рухається, і тут знову знаходять – то снаряди, то патрони, то міни. Колись тут були бойові дії, і земля досі “віддає” своє», – розповідають місцеві.
Через регулярні випадки виникає питання щодо необхідності повного обстеження та очищення території водойми від вибухонебезпечних предметів.
Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 0
Останні новини
На Волині відпочивальники знайшли в озері протитанкову міну. ВІДЕО
Сьогодні, 17:03
Діти Героїв з Луцької громади вирушили на відпочинок до Польщі
Сьогодні, 16:20
У Луцьку п'яний водій втаранився у 4 автомобілі. ФОТО
Сьогодні, 14:53
