Як збірна України програла збірній Франції. ВІДЕО

Збірна України з футболу поступилася екс-чемпіону Європи збірній Франції з рахунком 0-2.

Матч відбувся 15 червня на "Донбас Арені".

Початок матчу затягнувся через погодні умови. Зігравши перші 4 хвилини, команди змушені були покинути поле через сильний дощ. Але вже за годину вони знову вийшли на поле.

Україна намагалася атакувати флангами та діяти на контратаках. Поодинокі гострі моменти біля воріт французів не принесли жодного гольового результату українцям.

Зрештою, успіх здобули суперники. Всього протягом 3 хвилин збірна Франції спромоглася забити 2 голи у ворота української команди попри непогану гру українського кіпера П'ятова протягом матчу.

Першим розписався Менез на 53 хвилині. Кабайе забив другий гол на 56 хвилині.

Тепер французи мають у групі 4 очки. Вони обігнали українців.