вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Ткачук VS Осіпов: хто з депутатів бреше?

Ткачук VS Осіпов: хто з депутатів бреше?
Нещодавно в ефірі одного з луцьких ток-шоу відбулась словесна баталія двох депутатів Луцької міської ради - Євгенія Ткачука та Андрія Осіпова. Що стало причиною гострої суперечки і чи відповідають дійсності звинувачення, якими щедро ділилися між собою опоненти, намагались розібратись журналісти ВолиньPost.

Після перегляду ток-шоу «Протилежний погляд», де депутати Луцької міської ради Євген Ткачук та Андрій Осіпов «сипали» в сторону один одного звинуваченнями в корупції, брехні та інших негідних вчинках, накопичилось дуже багато запитань, зокрема до Євгена Ткачука (оскільки в його сторону прозвучало від Андрія Олексійовича найбільше гучних інвектив).

Журналісти ВолиньPost вирішили дізнатися відповіді на ряд запитань, а саме: Чи правда, що магазини Євгенія Ткачука з’явились одразу ж після того, коли він став депутатом, а на сьогодні їх чисельність зросла до десяти торгових точок? Чи дійсно Євген Євгенович за цю каденцію отримував у власність земельні ділянки? Чи є правдивим фактом інформація щодо корупційних дій депутата Ткачука?

Також стало цікаво - на яких підставах Євген Ткачук висловив гучні звинувачення в сторону свого колеги депутата Андрія Осіпова стосовно його голосувань чи не голосувань за важливі питання на сесіях міської ради? (в особливості озвучений Осіповим запит та голосування «За» виселення реабілітаційного центру для інвалідів «Джерело Життя» з дитячого садочку №20, голосування «Утримався» щодо питання знесення скандальної забудови, яка належала вищезгаданій пані Кушнір, а також «не голосування» за депутатський запит Євгена Ткачука про виділення сім’ям загиблих в АТО земельних ділянок). Загалом намагалися пролити хоч мінімум світла на достовірність гучних заяв, якими щедро обмінялися між собою два представники Луцького політикуму.

Отож по порядку:

Хто дивився ток-шоу, то помітив, що суперечка зав'язалась з моменту, коли Євген Ткачук не розділив думку Андрія Осіпова про те, що депутат є контролером міського голови. В свою чергу, він наголосив на тому, що депутатів і міського голову обирали для того, щоб вони працювали для громади, а не були контролерами, адже контролюючі повноваження лягають на відповідні органи: СБУ, прокуратуру, МВС.

«Депутат має право працювати. В першу чергу, для громади. Те, що в основному наша більшість і робить, проте декому це, як бачимо, не подобається»,- додав в розмові Євгеній Ткачук.

Натомість попросили прокоментувати Євгена Євгеновича фразу Андрія Осіпова про «підписання угоди з міським головою для того, щоб будувати свої «ларьки».

"Дозволи на встановлення магазинів були надані до того, як я став депутатом",- Євген Ткачук.

«Угоду підписував колишній керівник групи «Рідне місто» Андрій Козюра. Я не відмовляюсь від цієї угоди, ми так і співпрацюємо, в хорошому значенні цього слова, з міським головою. Якби міський голова робив якісь дії, що викликали б протиріччя в мене чи моїх колег безумовно - ми його б не підтримали. В нас обов'язково вільне голосування», - запевнив депутат.

«То коли ж були отримані дозволи на встановлення магазинів та договори оренди землі під ними?», - запитуємо в співрозмовника.

«Дозволи, які належать моїй родині, отримані ще 4 червня 2010 року на встановлення п’яти магазинів, до того як я став депутатом, а договір про встановлення особистого строкового сервітуту видані 13 вересня 2010 року», - пояснив Євген Ткачук.

Натомість, чому цим підприємцям продовжують оренду, а не виставляють землі під п’яти магазинами на аукціон, ми поцікавилися в начальника управління земельних ресурсів Сергія Шабали. Він пояснив, що якщо на ділянці стоїть об'єкт, то така ділянка не є вільною, бо вона обтяжена певними майновими правами, і її не можливо виставити на продаж з аукціону, а якби це були вільні земельні ділянки, то ставити їх на аукціон не вигідно, бо вони не є великі, і вартість робіт по оформленню відповідної документації на землю вийде дорожче, аніж сама ділянка.

До речі, користуючись нагодою, спитали в депутата, яке відношення він має до сім'ї Линників, на що отримали відповідь, що Линник Богдан Миколайович є товаришем та бізнес-партнером сина депутата - Ткачука Олександра Євгеновича, у власності якого віднедавна перебувають вищезгадані п'ять торгових точок під назвою «Смакота».

Він запевнив, що Линник аж ніяк не є його тестем, оскільки молодший від нього на вісім років (хоча деякі інтернет-видання та газети зазначали, як бачимо, неправду), а дівоче прізвище теперішньої дружини Ткачука – Рижук, яка, в свою чергу, також не пов'язана ніякими родинними зв'язками з Линником.

На земельній ділянці по вулиці Боженка є сервітут, тому там будувати не можна

«Мене звинувачують в тому, що я отримав у власність земельні ділянки за цю каденцію. Як я вже говорив, договори оренди і дозволи на розміщення п'яти магазинів, я отримав до того, коли став депутатом, і зараз ці магазини перебувають у власності мого товариша Богдана Линника та сина Олександра Ткачука.

Вони отримали оренду землі під п’яти існуючими магазинами, загальна площа яких становить 240 м². За оренду вчасно сплачують 36 тисяч гривень в рік, чим поповнюють міський бюджет. Також ми зробили дарунок місту - сквер за магазином на Львівській. На вулиці Грушевського поклали бруківку від магазину аж до житлового будинку, витративши на це багато коштів, адже там були величезні ями. Мій син і друг весь час долучаються до різних акцій в місті і безкоштовно допомагають продуктами. Що в цьому поганого - не розумію», - сказав Євген Ткачук.

На сайті ЦВК зазначено, що 5.11.2010 Євген Ткачук став членом політичної партії «Сильна Україна».

На вулиці Боженка на земельній ділянці будувати нічого не можна.

Начальник управління розвитку та підприємництва Луцької міської ради Олександр Козлюк підтвердив, що дійсно за цієї каденції дозвіл на розміщення магазинів та тимчасових споруд таким підприємцям, як Ткачуку Євгену Євгеновичу, Ткачуку Олександру Євгеновичу та Линнику Богдану Миколайовичу, не видавався.

Також в розмові він додав, що ці підприємці на хорошому рахунку, і ні разу не потрапляли в чорний список (продаж неповнолітнім алкоголю чи торгівля спиртними напоями після десятої).

Як запевнив депутат, розмови про отримання у власність земельної ділянки для будівництва будинку та житлових споруд – це тільки розмови. Проблемний клапоть землі виявився в огорожі, де був придбаний Ткачуком будинок, огороджена площа була більшою, і, як пояснив депутат, щоб не порушувати закон, він подав заяву на оренду землі.

Проте на цій земельній ділянці будувати нічого не можна, адже, як видно на схемі, вона знаходиться на 80 % в сервітуті і на ній заборонено будувати, оскільки через цю, як виявилось ділянку з сюрпризом, ідуть кабелі і газові труби високого тиску. До того ж Євгену Ткачуку доводиться сплачувати за оренду специфічного шматка землі, якого навіть на 1% не використовує, близько трьох з половиною тисяч гривень в рік.

«Цю ділянку, яка знаходиться на вулиці Боженка не можна нікому надати, бо перед цим червоні лінії, а далі моя власність. Якщо когось це питання дуже хвилює, то я можу відмовитись і не платити оренду» - прокоментував Євген Ткачук.

Як пояснив Сергій Шабала, на земельній ділянці на Боженка є сервітут і вона в червоних лініях, тому там не можна будувати.
«Хто її візьме в оренду, як там нічого не можна будувати? Євген Ткачук щорічно сплачує за оренду - це в сумі 3557 гривень в рік. Ця ділянка суміжна з земельною ділянкою для будівництва будинку, яка є у його власності.

Земельна ділянка для будівництва, але по ній проходить кабель, колектор, газ високого тиску, та її обнесено парканом, будуватись не можна. В Луцьку є сотні таких ділянок, в тому числі в червоних лініях, і люди змушені брати їх в оренду, бо вони суміжні з їхніми приватизованими ділянками. Таким чином до бюджету надходять додаткові кошти за оренду таких ділянок»,- зазначив Сергій Шабала.

В ток –шоу Андрій Осіпов промовив, що він «здобув в прокуратурі документ, що один з депутатів корупціонер». Звісно ж не важко здогадатись в чию сторону з присутніх в студії депутатів це прозвучало.

Складених протоколів про корупцію на прізвище Ткачука не існує в природі.

В свою чергу, Євген Ткачук прокоментував це так:

«Дійсно було голосування про надання під існуючими магазинами продовження оренди, тобто оренди землі в тій площині, що була оренда в сервітуті. Ми потрапили тоді в таке законодавче поле, що давались дозволи на встановлення цих магазинів на три роки. Тоді дозвіл давався на оренду в сервітуті - це було тоді 8% від грошової оцінки і так само сплачувалась орендна плата 36 тисяч гривень в рік.

Дозвіл закінчився, законодавство помінялось і тоді можна було просто перейти в тимчасові споруди, не сплачуючи нічого тільки за прибирання прилеглої території, або оформляти оренду під існуючими магазинами і сплачувати великі кошти до бюджету міста. Син з компаньйоном прийняли рішення – надалі сплачувати орендну плату під існуючими магазинами», - пояснив Євген Ткачук.

Як виявилось, депутат Євген Ткачук голосував за продовження оренди землі під магазинами, які належать його сину, а це заборонено законодавством. Проте депутат не заперечує цей факт.

«Так голосував!»,- чесно відповідає на питання Євген Ткачук, і продовжує:

«Я навіть не знав, що не можна голосувати. Хоча на комісії казав, що земельні ділянки, що знаходяться під магазинами належать Ткачуку Олександру та Линнику Богдану, і надавав письмову заяву голові земельної комісії, де було вказано, що Олександр Ткачук є моїм сином. Єдине, що я проголосував, і це виявилось порушенням.

Проте назвати це корупцією, то це смішно. Просто і Андрій Олексійович весь час цим апелює, але ж покажіть мені протокол складений про корупцію. Прокурор міста, тоді був Данілін, після цього випадку дав роз'яснення, щоб не було більше таких прецедентів. Міський голова з юристам роз'яснив депутатам, що такі дії є порушенням. Не секрет, що всі депутати Луцької міської ради, які мають у власності будь-який бізнес, неодноразово голосували за проекти рішень під своїми прізвищами. Чомусь щодо інших депутатів в нього зразу ж починаються проблеми із зором, і він цього не бачить», - мовив депутат.

Євгеній Ткачук розповів, що в невеселі часи режиму Януковича, коли в міліції та прокуратурі не особливо хотіли розбиратись, то Андрій Осіпов написав неправдиві доноси на його сина Олександра Ткачука, через які по чотири години допитували Ткачука-молодшого, коли сам Євген Ткачук був за тисячу кілометрів від Луцька.

«Політика політикою, але чіпати сім'ю – це вже навіть не по-людськи, але ж Бог йому суддя, хоча і Бога він теж зрадив»,- додав в розмові Євген Ткачук.

Натомість в Прокуратурі міста Луцька нам пояснили, що існує Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення, підставою для внесення в цей реєстр є електронна копія рішення суду, яке набрало законної сили.

Держателем цього реєстру є Міністерство юстиції, куди й надсилає суд ці електронні копії рішень. Тільки, якщо було рішення суду, яке внесуть в цей реєстр, тільки тоді людину можна називати корупціонером. Євгена Ткачука в реєстрі осіб, які вчинили корупційне правопорушення, ми не знайшли. Також виявилось, що ніяких складених протоколів про корупцію на прізвище Ткачука не існує в природі.

Цікавим моментом в ток-шоу стала згадка Ткачука про звинувачення Осіпова в сторону Романа Крохмаля. Що він мав на увазі?

«Щодо Романа Крохмаля, то я його знаю дуже давно, від нижчих чинів він дослужився до полковника. Працював і в райвідділі, і начальником міськвідділу - це дуже поважна і чесна людина, міліціонер. Після того, як вийшов на пенсію, працював в міській раді. Звинувачувати чесну і порядну людину - ну я не знаю що робиться пану Осіпову? В цій передачі я постійно наголошував, чому я не підтримую його запити і звернення. За його дешевим піаром стоїть лише матеріальна вигода», - сказав депутат.

Що це - чи особиста неприязнь чи власні інтереси? Проте, депутат Осіпов на 64 сесії міської ради в 2014 році не голосував за пропозицію Євгена Ткачука про першочергове надання земель cім’ям загиблих в АТО.

Також на 74 сесії міської ради вже в 2015 році Андрій Осіпов «Утримався» від голосування за пропозицію Євгена Ткачука про термінове знесення незаконної прибудови до житлового будинку №24 на проспекті Соборності. Адже всі добре пам'ятають про скандальну забудову і славнозвісну пані Кушнір Н., яка вирила котлован під металевою конструкцію, внаслідок чого в фундаменті з’явилась тріщина. Тоді люди злякались, аби на їхній будинок не чекала доля дев’ятиповерхівки, що на Рівненській, яка завалилась. Тоді люди прийшли на сесію і вимагали зупинити незаконне будівництво та засипати котлован. Євген Ткачук профінансував засипання котловану та наведення благоустрою, витягнувши з власної кишені десять тисяч гривень.

За його словами, він не міг допустити, щоб люди поки чекали на чиновників, які розбиралися б з проблемою, то їхню дев’ятиповерхівку могла би спіткати та ж біда, що й будинок на Рівненській.

«Коли мешканці будинку прийшли розбирати незаконну конструкцію, то в Осіпова духу не вистачило прийти. Хоча на сесіях він говорив такі полум'яні та пристрасні промови. Проте, я і ще троє депутатів, разом з людьми та міліцією, порозганяли «тітушок», які намагались перешкодити знесенню незаконної прибудови», - розповідає Євген Ткачук.

В свою чергу, Євген Ткачук проголосував «проти» депутатського запиту Андрія Осіпова щодо виселення молодіжного центру реабілітації інвалідів з дитинства «Джерело життя».

Натомість ситуацію роз'яснили і хворі діти лишилися в центрі, який знаходиться в дитячому садочку №20. Євген Ткачук разом з іншим депутатом Миколою Яручиком підготували запит, щоб орендна плата в рік дорівнювала гривні і домоглися, щоб вони не платили за комунальні послуги.

Чому виключили Андрія Осіпова з фракції Юлії Тимошенко "Батьківщина"

Своєю чергою, голова правління центру «Джерело життя» Людмила Зелінська розповіла нам про події, які були в 2011 році. В пік напружених стосунків між директором реабілітаційного центру та керівним складом садочка з’явився Осіпов, який вивчив ситуацію лише з точки зору дирекції садочка.

«Депутат Осіпов приїжджав в садочок і, очевидно, дізнався ситуацію однобоко. Коли ми з дітьми були на відпочинку, то до нас подзвонили журналісти і розповіли про те, що нас хочуть виселити. Вони мені ще передали слова депутата, з якими він виступав на сесії, та які мені врізалися в пам'ять, що «не припустимо, щоб на одній території знаходились хворі і здорові діти».

Проте, слава Богу ситуація налагодилась і завдяки міському голові та депутатам міськради, зокрема Миколі Яручику та Євгену Ткачуку, тепер ми сплачуємо за оренду одну гривню в рік та звільнені від оплати за комунальні послуги. Депутати Ткачук і Яручик взагалі цікавляться життям нашого центру та постійно допомагають коштами», - розповіла Людмила Зелінська.

Ніхто достеменно не знає, чому виключили Андрія Осіпова з фракції Юлії Тимошенко «Батьківщина». Однак, швидше всього через те, що він не виконав обов'язки, на які він присягав, коли від партії «Батьківщина» балотувався у депутати Луцької міськради і, навіть, читав присягу.
Андрій Осіпов зачитує присягу кандидата в депутати. 2010 рік
Андрій Осіпов зачитує присягу кандидата в депутати. 2010 рік


«Зобов’язуюсь чесно виконувати депутатські обов'язки, служити інтересам держави, не робити вчинків несумісних з суспільною мораллю та людським достоїнством, під жодним тиском не зрадити вибору людей, увійти до складу фракції «Батьківщина» і не переходити у інші фракції, якщо з певних причин я не зможу дотриматись цієї присяги – зобов’язуюсьсь негайно скласти депутатські повноваження»,- такі слова присяги зачитав кандидат у депутати Осіпов Андрій Олексійович 27 вересня 2010 року.
В кінці розмови ми поцікавились: чи не намагались депутати після ток-шоу врегулювати свої стосунки, щоб більше не виникало суперечок. Євген Ткачук сказав, що не хоче «намагатись зрозуміти людей, які інших поливають брудом і вигаданими «фактами», а в кінці розмови додав:

«Слава Богу я самодостатня людина. Завжди зможу за себе постояти. Осіпов любить часто говорити – «гроші не пахнуть» - це, напевно, спосіб його життя, який говорить сам за себе. Може я помиляюсь, але коли людина народилась в Тюменській області, значну частину життя (а це десь біля 20-ти років) прожив в російській глибинці, приїхавши до нас каже, що їй болить за Україну - я не вірю. Хоча в нас є герої російського походження, які дійсно люблять Україну і довели це, по-чоловічому, не словом, а ділом» - сказав Євген Ткачук.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Twitter, Google+ та Instagram.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 29
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ткачук документально довів, що він правий в усіх відношеннях. Без крику і без паніки. Як кажуть, чим гірші справи у приході, тим більше роботи у дзвонаря. Справи в "приході" осіпова не вельми добрі, тому й він "дзвонить" своїм язиком, рятуючи критичне становище.
Відповісти
Стаття про намагання Ткачука оправдатися. Цікаво, а чому це в статті тільки Ткачуку дали можливість подавати документи і висловлювати думку? Чому не збалансувати ? Це було б цікаво. Може ще щось про депутатські подвиги вилізло б.
Відповісти
Так давайте ми відкриті
Відповісти
Да Осіпов мягко кажучи обісра...ся!!!!!!!!! Жека зараз його тролі почнуть гавкати тримайся хай тепер розповсюдять в фейсбуці !!!!!!!
Відповісти
Хлопці не ображайтеся в таких адвокатішків як осіпов ,брехати це нормальний стан.
Відповісти
Правилно написано в розпічатці для сімей загинувших АТО-не голосувало . Як таких земля носить.
Відповісти
Ось воно що, Осіпов ще й москалик:) Егоїстична, самозакохана, егоцентрична, надміру самовпевнена, брехлива особа. Поспілкувавшись з ним хоча б один раз, прекрасно розумієш, що є його думка і все. Всі решта для нього не має ніякого значення. Спілкування з ним- це жах! Як можна його сприймати як депутата?! Як можна за нього голосувати?!
Відповісти
Є питання для тих хто знає. Стикався з тим, що він представляє інтереси сторонніх осіб у суді на основі довіреностей. Перше питання- чи робить він це за гроші (як ви думаєте?), друге - чому довіреність, він же, ніби, адвокат?
Відповісти
Не трогайте того Ткачука, ставить магазини кладе асфальт,бруківку ну і молодець,він 15,20 років назад тримав гаючні ключі в руках,людина успішна ціленаправлена, він багато ще корисного зробить для Луцька. Осіпов виіграв суд в Романюка за відключення теплої води в14 році, питання що це дало? Осіпов кожну Неділю ходить в церкву читає Біблію, за це респект. Такій людині можна довіряти. Не зрозуміла позиція Яручика. Він є керівником "Благодійний фонд Миколи Яручика для дітей", за наданими копіями Ткачука,вище вказаними, голосує за виселення молодіжного центру реабілітації інвалідів дитинства "Джерело життя" так як і Осіпов, а потім добивається з Ткачуком оренди за 1грн.
Відповісти
А в яку церкву ходить осіпов? В синагогу чи в українську православну?
Відповісти
в українську
Відповісти
В українську синагогу
Відповісти
Осіпов відпрацьовує гроші Палиці.Він в Товстенюка давно на ставці.
Вже домовився про своє місце в " команді дерибану міста" у разі перемоги Товстенюка.
А взагалі то похвалився повісткою у військкомат і відразу через тиждень став невиліковно хворий, тому і не пішов в АТО.
Відповісти
Не вдався в Осіпова черговий спектаткль, як не вдався з колишнім начальником міської міліції, коли було заявлено на засіданні сесії міської ради, що останній охороняє Москву. Ткачук - людина справи, людина слова. Осіпов - фальш, підробка, блюзнірство і це видно навіть з кількох хвилин розмови з ним. Базіка. Все фальшиве - "справедливість", "любов до Вітчизни", "повага до людей". Рідкісний екземпляр. Антикварний.
Відповісти
Стаття, м'яко кажучи написана однобоко. На жаль, журналістам не відомо про участь Ткачука як члена земельної комісії в дерибані луцької земельки, лобіюванні інтересів облспоживспілки та інших сумнівних питань.
Відповісти
Будемо раді надати можливість Вам оприлюднити факти зловживань Євгена Ткачука
Якщо вони звичайно у Вас є))))
Відповісти
Від осіпова давно всі відмахнулись, як від набридливої мухи. Його ніхто серйозно не сприймає, людина дискредитувала себе на всі сто. Навіть його дружбан по спільних аферах Бондарук відвернувся від нього і тримається подалі. Всі зрозуміли - де осіпов, там чвари, скандали, там дуже слизько.
Відповісти
А до чого тут присяга Осіпова бютівця? В яку він фракцію перейшов? Його ж наче виключити з БЮТу ?
Відповісти
Прочитай уважніше текст присяги не входити в фракції і группи вже не говорячи про те що оська весь час строчив брехливі доноси на своїх колег партійним босам ще просто стукач
Відповісти
Прочитав уважно присягу. Ще раз питаю, до чого тут бютівська присяга. Що саме порушив осіпов? Ви певно самі з БЮТу бо знаєте про брехліві доноси.
Відповісти
Прирівняли Осіпова і Ткачука.... Ткачук - бізнесмен, який постійно допомагає людям, а Осіпов - бреше, бреше і зовсім не втомлується!!!!
Відповісти
Євген Ткачук постійно допомагає покращувати благоустрій міста. Його магазини, автосервіс - це робочі місця для багатьох людей. Зайдіть на його виборчий округ і запитайте в людей думку про нього, а потім так само запитайте про Осіпова. Про Ткачука почуєте тільки позитив.
Відповісти
То Осіпов клявся на Біблії і зрадив клятву??? То великий гріх!!!
Відповісти
А то нічого, що в Біблії написано "ніколи не клянись, але говори "так" або "ні"?
Відповісти
Треба відрізняти присягу від клятви. Це різня речі. ПРисяга на Біблії це поширене урочисте прийняття обов’язків
Відповісти
Шановний Волиньпост! Що ці двоє зробили для територіальної громади,що Ви стільки публікацій їм присвячуєте? Ми цих людей не знаємо! В них величезних досвід спілкування із територіальною громадою,чи вони є видатними українцями , лучанами ? Зичу Вам в майбутньому багато цікавих публікацій які ми будемо із задоволенням читати
Відповісти
Заїдь на округ Ткачука і попитай в людей що зроблено ,ой вибач тобі не цікаво.
Відповісти
Жека, собака гавкає - караван іде. Роби, як ся маєш у тебе добре все виходить.
Відповісти
Добрі діла творять невидимий зв’язок із видимими наслідками!
Щоправда цей зв’язок взаємності зараз має багато посередників: гроші, домовленості, обов’язки і т.д. Це означає, що допомога хоч існує в цьому світі, але вже з інших причин, відмінних від причин- обов'язок, клятва и т.д. Про що ми споримо?... Всi ми добре знаемо,хто е хто. Ткачук
робить добро вільно і без жодної умови. Вiн зробив багато хороших,а головне "людяних" вчинкiв,якi допомогли нашим жителям. Люди до нього iдуть за допомогою,i вiрять йому!!! Коли ж iншi починають сортування на достойних і не достойних, на вигідних і невигідних, своїх та чужих, тих, котрі можуть віддячити і тих, що неможуть нічим заплатити…Так напишiть будь-ласка,
скiльки добрих діл зробив Осiпов?Чи була якась посередня причина?) Тiльки "копнiть глубже" так як на Ткачука. Затроньте рiдних,покажiть всi документи та акти! Думаю,всiм буде цiкаво...)
Відповісти