Цілковита безкультурність: луцькі муніципали «зловили» жінку, яка вигулювала пса на дитячому майданчику

Цілковита безкультурність: луцькі муніципали «зловили» жінку, яка вигулювала пса на дитячому майданчику
У Луцьку муніципали склали протокол на жінку, яка вигулювала свою собаку у невстановленому місці.

Про це йдеться на сторінці департаменту у Facebook.

Зазначається, що жінка вигулювала свого пса на дитячому майданчику.

"Собака була без намордника, не на повідку і нужду свою пес справляв прямо на майданчику. Господиня відмовилась прибрати за собакою. Ми змушені були скласти протокол і у нас не залишається більше нічого, окрім як зробити її популярною в соцмережі та нагадати, що з домашніми тваринами необхідно поводитися згідно правил їх утримання", -йдеться в дописі.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Гуляйте де хочете! Але гівно за своїми улюбленцями забирайте собі в сумку!нехай в квартирі у господарів в туалет ходить домашній улюбленець!а не
Відповісти
Лучанин,ну точно не на дитячому майданчику.
Відповісти
За кордоном, коли вигулюють собаку, то носять з собою серветки, щоб прибирати за нею.
Відповісти
треба вигулювати собак біля корейського ресторану
Відповісти
Справжні господарі прибирають за своїми улюбленцями на відміну від вас п"яниці задрипані, що загадили парки пляшками і недоїдками. Неробам-муніципалам варто вивчити, згідно законодавства, які собаки повинні вигулюватись в намордниках і поставити спочатку перед владою завдання обладнати місця для вигулу. Але ж їм на чолі з Юлією Поліграфієвною Шариковою нема іншої роботи як ганятись за псами. Цікаво за що їм платить місто? Очевидно у нас вже навели лад і з вивозом сміття, і з незаконною торгівлею, і з алкашами. Історія повторюється, майже як у "Собачому серці". А хто це підтримує, очевидно, Швондєри
Відповісти
треба було ту пані фейсом у те лайно
Відповісти
В нас все узбіччя загаджено собачим лайном...справді чому не штрафують муніципали за це- незрозуміло. Від машини пройти до магазину неможливо.Більше того, собак вигулюють попід вікнами квартир, біля комерційних обєктів( біля яких газонна травичка, камінці) , мовчу вже за дитячі майданчики. Чогось цього муніципали не бачать, наклали б штраф на одного другого- прибирали б за своїми собаками.
Відповісти
та це Мирона мамця
Відповісти
Про "все подвір'я обісране", то що, бродячі собакі, вибачте, не сруть чи як? Да і взагалі для того, щоб штрафувати, мають бути спеціальні майданчики для вигулу! Це те саме, що ВСЮДИ на 33-му заборонити паркуватись, а найближчий паркінг зробити у центрі, і ЄДИНИЙ!
Відповісти