У Луцьку прихильники УПЦ (МП) вийдуть на майдан відстояти свої права

 У Луцьку прихильники УПЦ (МП) вийдуть на майдан відстояти свої права
У Луцьку відбудеться загальнообласне молитовне стояння на захист прав вірян Української Православної Церкви Московського патріархату.

Захід відбудеться 28 лютого о 11:00 на Київському майдані, навпроти приміщення ОДА, - інформує Волинська єпархія УПЦ.

Молитовне стояння очолять митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир та єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А тут і робота для СБУ і поліції:звір йде на ловця.Притягнути до кр.відповідальності сєпарів-попів,а й "присутствующіх". Шо то ще за бардак? В московію на шабаш.
Відповісти
Парад зомбі
Відповісти
Цікаво, а якби прихожани ПЦУ вийшли на красну площу постояти за свої права - що би з ними було?!
То чого ми маємо терпіти сепаратистів?
Очевидна провокація з подачі кремля.
Відповісти
Диванні аналітики! Вам би тільки осудити, обгадити, очорнити людей, які сьогодні моляться, і відстоюють свої законні права. Та побійтесь Бога! Де Ваша любов до ближнього?
Відповісти
рпцшники неякі нам не ближні.
Відповісти
Яке відношення ОДА має до московського патріярхату,ну яке?Стійте...
Відповісти
до Читача

прихильники рпц "моляться і відстоюють свої законні права", то згадайте про законні права України на Крим, Донбас, Азовське море, а також українців, що боронять і віддають своє життя за саме ЦЕ ЗАКОННЕ ПРАВО УКРАЇНИ і УКРАЇНЦІВ !

Які можуть бути права в прихильників рпц, а по факту - посібників окупантів?
Хто вам молитись не дає? Ви ж он в хаті молетесь і ніхто до вас не прийшов, не вигнав. А якщо було би навпаки - помолилися би ви так в расєє...то їхали би в автозаках в "кєлії" з парашою.
А громада храм передає Православній церкві України, це ЗАКОННЕ право громади, правда? Допоможете відстояти?

Відповісти
Ось ця жорстокість, нетерпимість і в кінкці-кінців нехристиянська поведінка і породжує війни та знищує богобоязнь.
Відповісти
до лучанки - "Концертний хор Санкт-Петербурга" на концерті в Ісаакіївському соборі до Дня захисника Вітчизни 23 лютого виконав пісню про атомне бомбардування США.

ось така вона, рпц, скрєпная, "без ненависті, жорстокості і нетерпимості"
Відповісти