Зеленський під час дебатів назвав повстанцями бойовиків «ДНР» і «ЛНР»

Зеленський під час дебатів назвав повстанцями бойовиків «ДНР» і «ЛНР»
Кандидат у Президенти України Володимир Зеленський під час запитання до Петра Порошенка на дебатах на НСК "Олімпійський" назвав бойовиків «ДНР» і «ЛНР» повстанцями.

"Чи є це правда, я не стверджую, чи є це правда, що цукерки "Roshen" є у пайках повстанців "ЛНР" та "ДНР"?", - запитав Володимир Зеленський в чинного Президента.

Зауважимо, що такий вислів наразі обговорюють чимало людей у соцмережах.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «Яка ета нафік реформа?»: що говорили Зеленський і Порошенко на дебатах. ЦИТАТНИК

Натомість це вже встиг у студії "Суспільного" прокоментувати голова Верховної Ради України Андрій Парубій. Він зауважив, що його такий вислів дуже обурив.

«Це дуже погані симптоми. Не дай Боже, щоб така людина стала Головнокомандувачем нашої країни», - сказав Парубій.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
І в нас так називали.
Відповісти
якщо вони повстали проти України то чому їх не можна називати повстанцями?
Відповісти
А тепер трошки уваги, це він не від себе називав, а зачитував питання, що його команда збирала, щоб задати Порошенку і він цей перелік зачитував, звернули на це увагу чи відразу схопились за шанс "топити"?!
Відповісти
ЦЕ ДЕРЖАВНА ЗРАДА !!! ЗА ЦІ СЛОВА ЛЮДИНА МАЄ ВІДПОВІСТИ !!!
Відповісти
Це не оговорка вазелинового клоуна, це образ мислення, це його свідомість, запроданець і дезертир, публічний.
Ніколи він не стане українцем.
Відповісти
Тобто, самому зеленському спитати немає чого, з інтернету, як останній двійочник, питання збирає?
В цьму і не професійність зеленого і його "команди", що готуючи питання заздалегідь не відкоректували формат, тому сепаратисти названі повстанцями, тому війна з росією називається словами путіна нібито громадянською, томи вова зеленський ухиляється від повісток, бо їх там нєт...
Подібні проколи на світовій арені можуть коштувати дуже дорого.
І президент не платить пенсії, зарплати лікарям, не робить дороги, пора вові то зрозуміти.
Мені, як громадянину України, такий недолугий псевдоюрист-клоун в президентах не потрібен.
Відповісти
А Порошенко ніколи і не був українцем, все робив, щоб тільки Західній Україні подобатись і олігархам, а решту не помічав, тому і результат такий. Тому 3 або 4 Західних області не будуть диктувати як жити решті областей!
Відповісти
Популізм клоуна і гра на публіку, нічого конструктивного, звинувачує пороха що він олігарх, так порох бабло заробив у своєму бізнесі, на відміну від хазяїна клона - коломойського, теж олігарха, який вивів з Укпаїни 5 мільярдів доларів і ховається в ізраєлі. Якісь у зе подвійні стандарти і протиріччя кругом!
Відповісти
зеленський брехун, казав що не літав в росію - а погранслужба надала дані - літав 3 рази.
читав з папірця питання, тобто заздалегідь підготовлені, отже мав можливість виправити "повстанців" на сепаратистів, та не зробив це - свідома підтримка путіна чи абсолютна недолугість та некомпетентність його та писак з його команди?
Закидає Пороху, що він олігарх і сам же користується послугами олігарха коломойського!
вимагає від Пороха дотримуватись закону і одночасно вимагає щоб Порох його і порушив - став катом, суддею, слідчим в одній особі.
то треба визначитись - президент це гарант прав і свобод, чи голова розстрільної трійки?
і те, що вова не сидить в тюрмі за ухиляння від призову за 4-ма повістками доказує, що Порох президент і гарант Конституції, демократ, відкрита людина, хоча по великому рахунку вова за ухиляння від призову мав би баланду сьорбати.
перемогли януковича - переможемо і клоуна.
Відповісти