Оголосили остаточний результат голосування у Луцьку

Оголосили остаточний результат голосування у Луцьку
Центральна виборча комісія оприлюднила остаточні результати голосування у територіальному виборчому окрузі №22 (місто Луцьк).

Так, 58,90% виборців, які тут голосували, віддали свої голоси Володимиру Зеленському. За нього проголосувало 60 329 людей. Петро Порошенко здобув 38 852 голосів (37,93%).

Загалом же у Луцьку участь у голосуванні взяли 102 409 людей.

Невдовжі ЦВК оприлюднить результати голосування і інших 4 округів Волині.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вам всім тепер *опа
Відповісти
Як багато ще в Луцьку дебілів - я думав, що їх менше. Мажте лоб ЗЕленкою, придурки...
Відповісти
Ватнікі, ватнікі-руського міра -ПРІВЄТ....
Відповісти
Порохоботи, чому ви такі ненависні? Україна вже відбулась, і 99% що збереже напрямок свого розвитку, так що не наганяйте страху самі на себе
Відповісти
Від коментів різних "Дьодік" вимальовується картина "справжнього" українця - якщо не так як в мене, то всі інші ... Продовжуй далі, посміємось :) А взагалі плакати треба, що такі ненависні люди до оточення і невихованість від таких аж пре :( Но радує, що більшість 73% не такі! :)
Відповісти
Злобні самовпевнені роботи. І таких людей багато.Через таких людей ми рухаємось з мертвої точки як равлики. Їм завжди все не так. Вони 5 років критикували владу і тут вона їм сподобалась. Мазохісти. Але коли їм з телевізора сцять в вуха вони з дитячим серцем думають що все це істина. А всі питають де влада бере таких зомбованих нелюдів. Так вони самі до них йдуть.
Відповісти
Слава термосу і павстанцям. Скоро у 73% відкриються очі, і все буде добре. Пережили янека, переживемо і зенека.
Відповісти
Слава термосу і павстанцям. Скоро у 73% відкриються очі, і все буде добре. Пережили янека, переживемо і зенека.
Відповісти
схід зробив свою чорну справу, вже команда зе, яка звунувачувала що Порошенко не садив і обіцяла всіх посадити, включила задню, бо виявляється, президент садити не може, ось такі то справи, це початок...ні обіцянок, ні пробачень, одне наїб@лово.
Відповісти