Зв'язали скотчем і побили: грабіжники в масках напали на сім'ю голови Підгайцівської ОТГ

Зв'язали скотчем і побили: грабіжники в масках напали на сім'ю голови Підгайцівської ОТГ
В селі Крупа, що поблизу Луцька, четверо невідомих вдерлись до будинку голови Підгайцівської ОТГ Юрія Семенюка та викрали гроші і коштовності. Сім’ю зв’язали, а самого Юрія Семенюка, який намагався чинити опір, побили.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Інцидент трапився 22 листопада, по 23 годині. Четверо зловмисників піднялись на другий поверх, де скотчем зв’язали дружину Юрія Семенюка та доньку. Господар будинку намагався чинити опір, через що його побили.

З сейфу дістали коштовності та значну суму коштів. Відповідно до попередньої інформації, йдеться про мільйонні суми в гривневому еквіваленті.

Нагадаємо, вранці 23 листопада поліція Волині повідомила про зухвалий напад у Крупі. Утім, не було відомо, що йдеться про будинок голови Підгайцівської ОТГ.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Приєднання до Луцька чи неприєднання?
Відповісти
Ну от де взяв?
Відповісти
власні джерела з швейцарії?
Відповісти
Ну має людина бізнес! Багато зараз хто з такими статками і що - всіх грабувати? Що за люди?!
Відповісти
Немає поліції от і результати. Приїдуть, безграмотно зафіксують і весь результат.
Відповісти
Не поліція, а жебраки.
Відповісти
Одні-принесли,другі-прийшли забрали.
Таке життя.Головне що всі живі і здорові.А гроші то наживне.Кінець епохи бідності настав.Скоро до таких новин звикнете,як до даних про загиблих на російсько-українській війні.
Відповісти
Тривалий час прокурора області фізично нема. Ті, що є, працюють як в останній день: виключно на себе)
СБУ в області лише недавно отримало нового керівника, а кадри-то залишились ще ті)
Поліція в особі слідства знівелювалась до повного нуля і думає лише кому продатись.
Результат: маємо те, що маємо. На жаль.
Рулять свої "ляльководи", чужих тут не терплять.
Відповісти
Колись в 1994-1995 роках взяли тих, які бомбили заправки. Їх недосадили, бо відкупились. Тепер поважні люди.
Відповісти
ділянок тільки на 11587 м.кв обнажився
Відповісти
Цікаво чи були ті статки офіційно задекларовані?
Відповісти
Дуже просто як у казці. Хтось вміє жити та брати від життя все що йому саме потрапляє або йде в руки. А нас з вами і тих злочинців хто напав на сім"ю жаба давить, ой як давить аж слюні течуть. Хоч би третю частину того що ця сім"я має собі мати, так думає кожний. І не треба мені нічого казати. Такі люди як Юрій Семенюк - мододці. Живемо один раз, на тому світі все одно всі будемо у пеклі, правда кому 100 років пектися, кому 1000 і т.д.
Відповісти