Футболіст «Шахтаря» з Луцька став батьком

Уродженець Луцька В'ячеслав Шевчук, який нині грає за донецький "Шахтар" став батьком.

Прямо під час матчу з київським "Динамо" дружина 34-річного українського футболіста народила доньку, - пише Gazeta.ua.

"Так, прямо під час першого тайму у мене народилася донька. Дізнався під час перерви, коли йшов у роздягальню: підійшов головний адміністратор і сказав, що все добре - з малятком і мамою", - розповів після гри схвильований В'ячеслав.

Зазначимо, що дівчинку назвали Стефанією.

Нагадаємо, що гра "Шaхтар" - "Динaмо" завершилася перемогою господарів із рахунком 3:1.