«Волинь» – «Дніпро»: закулісся. ФОТО

Героями луцької «Волині» у матчі з дніпропетровським «Дніпром» називають Дмитра Задерецького та Тяго Шумахера.

Перший вперше відіграв усі 90 хвилин матчу Прем'єр-ліги, причому відіграв на пристойному рівні, за що був відзначений у післяматчевих коментарях спеціалістів, - повідомили у клубній прес-службі.

Другий перервав свою безгольову серію. Бразилець не забивав за «Волинь» в офіційних матчах із 16 жовтня 2011 року, коли скоротив рахунок у виїзному матчі із «Динамо» (2:1 на користь киян).

Підвів команду, звісно, Ярослав Кінаш, який примудрився за 7 хвилин схопити два попередження (58 хвилина – недисциплінована поведінка, 65 хвилина – небезпечна атака суперника). Це перше вилучення півзахисника в матчах УПЛ. Відзначимо й три вилучення гравців «Волині» у чотирьох матчах цього сезону.

Стосовно статистики гри, то вона в цілому показує перевагу «Дніпра», хоч відсоток володіння м’ячем командами приблизно однаковий: 47% у господарів проти 53% у гостей.

Удари по воротах: «Волинь» - 13, «Дніпро» - 21. З них у ворота: 4 - 8. Фоли: 18 проти 17, гольові моменти: 4 – 8.