У Луцьку посварилися жителі двох багатоповерхівок

У Луцьку посварилися жителі двох багатоповерхівок
У Луцьку мешканці двох багатоповерхівок на вулиці 8 Березня конфліктують через «лежачого поліцейського», який постелили перед в'їздом в двір одного з будинків.

Раніше цим шляхом часто їздили автомобілі, - пише Комунальний патруль.

«Через автомобільний рух у будинку пішли тріщини, розрослася яма. Вона продовжує збільшуватися і провалюватися», - говорить мешканець будинку Ігор.

У будинку живе багато дітей, молоді мами, одна з яких тепер спокійно може прогулюватися з коляскою.

«Страшно було випускати малечу, а вони ж на велосипедах, самокатах катаються. А тут машини туди-сюди їздили», - зауважила жителька будинку.

В свою чергу, мешканці сусіднього будинку проти «лежачого поліцейського».

«Звичайно, я обурена. У нас машина і я мушу добиратися до двору довшим шляхом, де купа ям», - каже мешканка багатоповерхівки Юлія.

Дітвора ж не може гратися у сусідньому дворі, бо мешканці п'ятиповерхівки ведуть війну між собою. Жителька говорить, що якось посварилася із сусідами, бо її дитина бавилася на їх подвір’ї.

«А перед нашим будинком - дорога, діткам ніде забавлятися», - бідкається вона.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ну і фото...кому не ясно?
Відповісти
Нормальне фото, чим не догодили? Стовп так і лежить і добре що лежить. Кому заважають ями - звертайтесь у міську раду щоб залатали.
Відповісти
Підтримую сусіда!!!
Реально круто зробили, що поставили такий заслон для проїзду авто. Адже тепер там пішохідна вулиця і дітки бігають, і взагалі спокійно. А машиною можна доїхати до будинків з іншої сторони!!!
Відповісти
Ви там не живете. Включайте мозок; як має підїзжати швидка Пожежна, мінтовка. Цей дипутатішка зробив не зрозуміло шо. А дітки там не граюця вони в сусідній двір ходять.
Дібіл забери стовп!
Відповісти
Наскільки мені відомо, має бути спеціальний дозвіл .....
Відповісти
весь спецтранспорт може заїхати з іншої сторони
Відповісти
"Жителька говорить, що якось посварилася із сусідами, бо її дитина бавилася на їх подвір’ї".
Клініка.
Відповісти
Заберіть того стовпа, ніякіх дозволів там нема.
Дорогі там як і всюди, давайте тепер будем стовпи класти. Придурки якісь
Відповісти
Ви собі уявіть, комусь набридло, що машини часто їздять по дорозі де він проживає.., наприклад вулиці Огієнка і він встановлює подібний стовб поперек.
Подібний випадок, це є саме таке самоуправство, тому що, стовб покладений на проїзджій частині вулиці вул Саперів а не в дорі чийогось будинку.
Відповісти
напевно якщо будинки на Огієнка тріщатимуть від машин, то потрібно перекривати
Відповісти
Хай собі перед підїздом стовпа покладе козел
Відповісти
Постелити можна постіль, простирадло, одіяло - а залізобетонну хєровину можна покласти, положити,змонтувати, закопати етс.
Відповісти