На Антимайдані бачили волинян

На Антимайдані бачили волинян
В Маріїнському парку в Києві бачили мітингувальники від Волині.

Про це повідомив власкор «Слова Волині» в Києві.

За словами власкора, - це хлопці, яким не більше 17-18 років. На перший погляд - учні ПТУ чи технікуму. Поряд наразі немає жодного дорослого, аби отримати хоч якийсь коментар. В руках, крім таблички з написом «Волинь», тримають прапори «Партія Регіонів - 2015».

Нагадаємо, активісти луцького Євромайдану заявляють, що влада залякала всіх волинських перевізників й дозволяє везти людей лише на Антимайдан.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
волинь хоче знати своїх "героїв"
Відповісти
згідна подивитись на "героїв"
Відповісти
цікаво, а що робить власкор "слово волині" на антимайдані, ах забув. це ж газетка Івахіва, зрадника який не проголосував за відставку уряду.
Відповісти
ну і що, хай висловлють свою думку, це і є демократія, питання в іншому, якої думки волиняни про них )
Відповісти
або напиши вже своє справжнє ім'я. Бо ми тебе впізнали - підлизливе позорисько без своєї думки. Бондар ще десь тут світится, то збирай монатки і бігом біжи за ним, а то він як ішов з губернаторського крісла, то хлам деякий забув забрати за собою...
Відповісти
поміняв нік, але не думку!
Відповісти
яка в підлиз може бути думка?
Відповісти
спочатку скажи що таке "в підлиз" а тоді можливо дозволю тобі почути мою думку
Відповісти
Вони всюди, вони ходять між нас, вони заходять в наші бари, але вони не герої, вони політичнї геї.
Відповісти
Сві хто допомагає цій владі,теж такі самі злочинці по відношенню до своєю гідності.За три гривні продають Україну бандюкам.
Відповісти
Оксана піди і встрелься! твій тягнибакс нічим не кращий!
Відповісти
Згіден. То не політична думка, то вже продажність
Відповісти
Тут все зрозуміло! Це не люди, а зомбоване стадо!!! Якщо хтось з іншим поглядом та іншою думкою, все можуть навіть забити... Що ви за люди? З вами не то що до Європи - вас у Азію пускати соромно і страшно!!!
Відповісти