Автомайданівці навідалися до голови МВС. ФОТО

Автомайданівці навідалися до голови МВС. ФОТО
Автомайдан пікетував заміський будинок міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка.

Маєток знаходиться в селі Підгірці під Києвом, ‒ пише Українська правда з посиланням на ЛігуБізнесІнформ.

Пікет розпочався в 15:30 з виконання гімну України. У ньому брали участь близько півтори сотні активістів на 40-50 автомобілях. По дорозі до маєтку автомобілі ДАІ намагалися зупиняти учасників колони по одному, після чого знову обганяли колону і знову зупиняли активістів.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Давити Захарченків з Пшонками і Яниками як смердючих гнид!
Відповісти
угу, "давитель" - а как дело дойдёт - так только круглые бульбашки на полиэтиленовой упаковке и прыщи на своём лбу )))
Відповісти
а ще варто памятати кожному менту, кожному прокурору, кожній гниді на кштал тебе, що після зміни влади, кожному з вас прийдеться відповідати!
Відповісти
Він там мабуть обісрався з переляку!))
Відповісти
Так, хутко біжи з"їж!
Відповісти
після тебе нічого не зосталось, ти вже все зїв
Відповісти
скоро вас всіх писак нагодують !
Відповісти
http://www.youtube.com/watch?v=MbIzj21X0tU#t=31
Відповісти
як тільки скинемо яника, одразу писак і нагодуємо!
Відповісти
Всё, что вы можете скидать-это памятники Ленину и свои дырявые штаны. Потому что вы есть фуфелы и дешевые клоуны.
Відповісти
ха-ха три рази, памятники ваші ленінські, самі падають від страху, так само як і ви, обсираєтесь і падаєте від страху людського!
Відповісти
Читати заголовки? Який голова МВС?
Відповісти
мвс то міністерство внутр.справ.недовчили тебе..бумажка кінчилась..пісать нєзчего
Відповісти
Міністр МВС України аж ніяк не голова чогось там...
Відповісти
хай внесе ясність хто ж він.а то в більшості варіантів це вживається як синонім і урядовими газетами.набери в вікіпедії "Міністр внутрішніх справ України".побачиш сам що там пише.зроби ход каньом грамотєй!постав на місце писак .твій міністр тобі поможе...різкни пагонами
Відповісти
Захарченко - розумна і порядна людина, не те що дикуни-мітингувальники з явними ознаками олігофренії
Відповісти
Скоро, як при Сталіну, покажуть на любу будівлю чи квартиру, скажуть "фас" і не будуть розбиратися хто там насправді проживає (може з кумом хтось рахунки захоче звести чи з ким іншим).
Відповісти
Ірина, 100%
З такими революціонерами-майданівцями нам треба не в Євросоюз, а в Зімбабве або Уганду!
Відповісти
тобі потрібно ти і вали в зімбабва, а ми постороїмо вільну і сильну Україну! Без Яника і Азірова! без бандитів і взяточників!
Відповісти
всі мають стояти по стрункє смірно поки блідноліці брати золото переводять в старк європу та нові кіпри.знайте своє мєсто...в поклонах перед наділенними владою царською лохотронщиками..ібо вони закон..ібо в них дорогих годинників як у всій європі множено на 2.ібо їх навіть горохівський суд може завтра забрати з людини з любим достатком все до нитки..а пшонкі будуть сліпі..будьте чемні мітингуйте тихо дома на дивані..пока..
Відповісти
дуже розумна ))
http://www.youtube.com/watch?v=Z0NgEzhfR_E
Відповісти
так ми звідти ще не вийшли.
Відповісти
савєтів...не зробили люстрацію(див.країни східної європи)
Відповісти
Підлизав?) премію дадуть???)))
Відповісти
Гольф прикольний-стильний)
Відповісти