«Волинь» зіграла внічию з чемпіоном Казахстану

Луцька "Волинь" в Туреччині зіграла товариський матч з чемпіоном Казахстану "Актобе".

Поєдинок завершився за рахунку 1:1, матч транслювали на сторінці "хрестоносців" в Facebook.

У "Волині" на перший тайм вийшли: Кичак - Сімінін, Масло, Шиков, Нємчанінов - Рамон, Бабатунде, Шабанов, Матей, Ерік - Петров.

На 10 хвилині міг забити Ерік Бікфалві. Суддя призначив штрафний в бік воріт казахів, але півзахисник "Волині" промахнувся.

Згодом міг забити новачок "червоно-білих" Артем Шабанов, але м'яч пролетів повз ворота.

Казахи били по воротах Кичака, але мазали, або м'яча зупиняли захисники лучан.

"Волинь" на другий тайм вийшла в такому складі: Неділько - Годований, Шершун, Карковський, Шіш - Кінаш, Парцванія, Гошкодеря, Задерецький, Чорномаз - Козьбан.

В другій частині гри "хрестоносці" діяли активніше, але змогли забити аж на 72 хвилині.

Дмитро Козьбан отримав м'яча перед штрафною, увійшов в карний і пробив у ближній кут. Удар вийшов точним і м`яч від штанги влетів у ворота.

Однак, за мить казахи відігралися зі штрафного.

"Волинь" відповіла атаками. По воротах суперника били Козьбан та Чорномаз, але забити їм ніяк не вдавалося.

Фінальний свисток арбітра зафіксував нічию - 1:1.