У Києві «Беркут» зачищає барикади

У Києві «Беркут» зачищає барикади
У Києві спецпідрозділ «Беркут» розібрав барикаду на вулиці Грушевського.

Силовики пішли у атаку близько 8:00, - пише Еспресо.TV.

Внутрішні війська розібрали першу барикаду, стріляють по мітингувальникам та закидають їх гранатами.

Під час зачистки міліція заарештувала близько десяти учасників сутичок.

«Беркутівці» витіснили протестувальників до готелю «Дніпро».

Нагадаємо, сьогодні під час протистояння на вулиці Грушевського загинув молодий хлопець.








Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Беркуту РЕСПЕКТ!!!
Відповісти
Правильно! Давно пора гнати тих ультрас!!!
Відповісти
ви лише гляньте на фото з ліва (на самий надпис - революція), це говорить про те , що самі ЗМІ пропагують насильство. Чому майже всі ЗМІ не пишуть про саму причину тих безладів що зараз є в столиці і на вул.Грушевського. Відповідь проста - бо ті ЗМІ куплені опозицією та проплачені американськими грандами і показують суспільству лише те, за що їм платять.
Відповісти
Espreso TV взагалі працює без ліцензії! З самого початку пропагують силові методи боротьби! У вечирніх єфірах лише представники Свободи та БЮТу! То про що можна говорити дивлячись такі ЗМІ?!
Відповісти
Лише ультраси за совбоду від феодалів та царів
Відповісти
У кожного ЗМІ є свій господар і тут не потрібно ди вуватись. Очевидно господар Espreso TV розраховує на прференції від революції для себе. Бізнес є бізнес)
Відповісти
Організатор Espreso TV - Княжицький!
Відповісти
Я дивлюся збіговисько всезнайок і продажних вже тут! Ви всі такі обізнані!? Про ЗМІ і те хто підбурює народ, закликає!? А хто ж насправді підбурює і закликає!? А, - той хто говорить "Ми йдемо до Європи, але договори заключемо з Росією, Ми за Євроінтеграцію, але кридит в Росії, нам так треба!!!! Ми всі Європейці, але наш народ жибраки, "Покращення вже сьогодні" тільки ще паро людей вб'ють, і відразу буде покращення, наша влада прийме ще якийсь закон, який обмежить ще більше твою свободу, вони вже давно прийшли до тебе додому і вирізали очі і мізки!!! Сидіть далі за своїми моніторами і гадьте в коментарях, побачите що внаслідок отримаєте "всезнайки" ви раби!
Відповісти
Конкретизуйте кого Ви називаєте збіговиськом, шановний. Стосовно незалежних ЗМІ, то не потрібно розводити демагогії - можливо одиниці незалежних журналістів і є в природі, але каналу, друкованого ЗМІ вцілому, немає. Тільки дуже обмежені люди можуть заперечувати цю аксіому. Бізнес є бізнес)
Відповісти