Стильний Луцьк. Портрет дня: Вікторія Клипіна

Стильний Луцьк. Портрет дня: Вікторія Клипіна
Вікторія Клипіна, візажист, 23 роки

Сьогоднішню героїню ми зустріли в торговому центрі «Гранд Волинь», коли дівчина йшла на манікюр. Її ім'я - Вікторія, вона - візажист-стиліст, а ще веде власний блог про красу. Хоч вона і професійно займається візажем, на перше місце ставить сім’ю.

«Ніякому стилю я не надаю перевагу, адже вважаю, що життя занадто коротке, щоб заковувати себе в якісь рамки», - ділиться Вікторія.

Одяг намагається купляти за кордоном. Вважає, що краще заплатити більше за одну якісну річ хорошої марки, ніж за меншу ціну купити багато одягу на базарі.

Коли ми зустріли її, Вікторія була одягнена у куртку-парку ZARA, сорочку TERRANOVA, спідницю ZARA, взута була у чобітки. Свій образ дівчина доповнила аксесуарами. Вона обрала сумку ARMANI, масивне намисто ZARA, та трикотажик як рукавички.


Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Стильний та цікавий образ. Але був би просто ідеальним без цієї куртки та трикотажу. Адже в варіанті із застібнутим верхом не поєднується взуття із сумкою, а сам трикотаж більше пасує до джинсів.

Джинсовий верх, тобто сорочка, цікавий та вдало створює лук. Сумка, сорочка і спідниця разом створюють цілісний стильний образ. А масивні прикраси загалом використовують, щоб урізноманітнити буденний вигляд. Тому таке намисто часто носять з джинсовим одягом (як обрала героїня) і з трикотажем грубої в’язки. Взуття вдало поєднане із одягом, воно витончене, але, на жаль, не зовсім поєднується із курткою.

Загалом образ досить стильний та містить цікаві поєднання.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 34
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Толку з дорогого і гарного одягу, якщо людина виглядає злою і нещирою......Гарна дівчина, а така зла
Відповісти
о-ов
якесь все на купу.( та й з ніжками що за горе?(..
Відповісти
Чому постiйно пiдкреслюеться, що стиль це обов`язково якiсь торговi марки?
Це ж абсурдно.
Стиль - це гармонiя внутрiшньоi сутi Людини з ii зовнiшнiстю.
Відповісти
Па-багатаму
Відповісти
"створює лук" - товариші, це про цибулю, чи про зброю?
Відповісти
Вдягнула все найкраще разом.... ((( Повний абсурд...
Відповісти
Біла спідниця явно не до цього образу
Відповісти
занадто, на мою думку, макіяжу як для буденного "луку"
Відповісти
це не макіяж то така чудова "обробка" фотографій у фотографа... візміть якогось нормального фотографа який очі має на правильному місці!!!
Відповісти
Гарна дівчинка, макіяж професійний... Але таке враження, що одягла на себе все краще що має... марки і бренди - це ще не 100% гарантія стилю
Відповісти
Сумка до взуття ну геть не пасує... Та й спідничка трохи не в тему
Відповісти
тон шкіри обличчя і шиї відрізняється, професійні візажисти цього не допускають у своїй роботі.
Відповісти
Сумка від ARMANI, для прикриття кривих ніжок.
Відповісти
все гарно ! І ніяка не зла. Просто серйозний погляд. А чого лахати? В країні,взагаліто,не найкращі часи...І чудово виглядає. Про ноги,певно,в попередніх коментах,якийсь жиртрест писав.))
Відповісти
відомий Поліський гламур, біла спідниця зимою +100 літом чекаю від тебе уггі)
Відповісти
Взуття для цього образу не підходить. Анатомічно Вам не можна одягати тікі черевички, вони підкреслюють кривизну Ваших ніг.
Відповісти
Дівчина просто казка.. Образ фантастичний!
а полішуки задрипані далі поліської губернії не виїзджали та не бачили як поєднують одяг в Європі, куди вони так прагнуть потрапити!!!
В будь-якому куточку Європи ця дівчина була б своєю за стильним образом.
Зате нашу полішучню В Європі, яка обливає брудом героїню рубрики, завжди маю нагоду бачити - несмак в одязі та тупий блиск в очах!
Відповісти
Я не розумію одного, чому наші люди такі злі? Від Вас ніколи не почуєш доброго слова, Вам лише ПООБСАРАТИ інших !!! ((((
Відповісти
Так що ж тут думати дівки заздрять та й усе.
Відповісти
Лялька, макіяж робить її пластмасовою та не дуже живою :)
Відповісти
Ноги у дівчини рівні, то просто так стала! І одяг класний, такого на базарі не знайдеш. Виглядає дуже гарно, модно, сміливо, мені подобається!
Відповісти
Сені це нагадало street style new york fashion week, єдине кольє таке б не одягала, хоча....
Відповісти
як капуста
навдягала на себе всякого
Відповісти
В усіх моделей подіума худі ногі, при не правильному ракурсі вони можуть виглядати кривими... Повірте я на цьому знаюсь, в цієї дівчини точно вони рівні.. Не вдалий ракурс.. Дуже фотогінічна...
Відповісти
З далека вона здавалася гарною
Відповісти
Нормальна приємна дівчина. Обручка каже, що заміжня. Щастя їй.
Відповісти
Гарненька;)
Відповісти
Шановні - ТЕРРАНОВА - це НЕдорогий бренд. В києві на розпродажі в магазині ТЕРРАНОВА я купувала майки по 29 грн. Це італійський бюджетний одяг. А ЗАРА і на секонді повно, не треба їхати за кордон..Куртка по-ходу звідти.
Відповісти
Якшо картоплю вміє сапати і проривати бураки - годиться.
А якшо тіко по бутіках ходити за новими лахами - без толку.
Відповісти
О, вікторія! Нарешті вже. А то шо не "моднік" то якийсь дмитро. Або дімасік, чи дімуля. Хто їх там розбере...
Відповісти
Чого одразу всі заздрять)))))))))я наприклад так не вдягнулась би,по-перше макіяж до цього образу не йде, по- друге яка різниця в одяг якого бренду вона вдягнута, ми ж цього не бачим, а по -третє ми ж не за кордоном!!)))))))))
Відповісти
Нормальні люди,шукали б щось хороше,компліменти давали б ,навіть щодо якогось елементу. А тут,дійсно одні гидоття пишуть.
Відповісти
Спучатку була фотовеставка а типер шоу стельней луцк.

Усьо для того шо б люде плювалеся в монетор. Куде на гетому сайтуве ни подивеся - одна зневага та заздристь. Песате кожiн може а шоб самому тутке - то страшно. Сциклiвi мишi по воображале iз сибе тигрив. Схаменiться! Хороша дiвка! Напевно й душа наповненна добротою та щирiстю до людей. Ну i що, що вираз обличчя не вiчною лебою як у деякех. За-то смiлива i гроши чи малi тратеть на сибе. Так то ж тре умiте!)

Яке вiте люде злi! Ганьба, вам громадо! Ганьба!
Відповісти